Nový Spark
venku od 31. srpna
PĚTISTOVKA nových předplatitelů VELKÉ ROCKOVÉ NÁLOŽE 2013

PĚTISTOVKA nových předplatitelů VELKÉ ROCKOVÉ NÁLOŽE 2013



Jestliže nechcete pročítat celý seznam, abyste vypátrali své jméno, zmáčkněte na klávesnici

A do okénka, co na vás vyskočí, napište svoje příjmení.

VŠEM VYLOSOVANÝM UPŘÍMNĚ GRATULUJEME A PŘEJEME PŘÍJEMNÉ POČTENÍČKO!


Předplatné máte na 12 měsíců počínaje únorem 2014, čili od února 2014 do ledna 2015 (včetně).
V případě jakýchkoliv dotazů, pište Šárce na sarka@spark-rockmagazine.cz


Baďura Peter, Mikušovce
Balhárek Roman, Ostrava 2
Balík Miroslav, Velký Osek
Bárta Zdeněk, Suchdol nad Lužnicí
Bárta Miroslav, Turnov
Baštinec Jiří, Radotín
Batka Igor, Bratislava 5
Bečák Pavel, Kroměříž
Bedaň Jan, Lichnov
Beracka Jan, Chrudim
Beran JOsef, Sušice
Bergman Václav, Olomouc
Bešta Tomáš, České Budějovice
Bezděčíková Kristýna, Olomouc
Bielko Ladislav, Raková
Bláha Tomáš, Nýřany
Blažek Zdeněk, Vodňany
Bodnár Adrián, Michalovice
Bodnár Michal, Kozinec
Brabenec František, Tanvald
Brňák Jiří, Kostice
Brodecký Dan, Ostrava-Poruba
Brokeš Michael, Kounice
Burda Juraj, Komjatice
Bůžková Kateřina, Hořice
Cihlář Jakub, Kamenice nad Lipou
Cipra Jaroslav, Komárov

Cvik Mário, Šurany
Čapek Petr, Bezdružice
Čerkovský Pavel, Havířov-Podlesí
Černý Jiří, Řevničov
Čevela Jiří, Babice
Čizmazia Viliam, Bratislava 5
Čopan Peter, Bratislava

Danko Vladimír, Dolné Držkovce
Dej Ján, Stašov

Dimitrov Hristo, Kolín 2
Dojčan Vladimír, Partyzánske

Drábek Jiří, Slavkov u Brna
Drapač Jiří, Červený Kostelec
Dufek Tomáš, Volerčice
Durda Jiří, Řimov

Dvořáček Zdeněk, Nový Hrozenkov
Dvořák Ladislav, Žacléř
Erhart Vladimír, Zliv
Ernst Petr, Otrokovice
Fabianová Monika, Diakovce

Fajt Richard, Plzeň
Falada Václav, Milevsko
Fára David, Cheb
Ferfecki Marek, Karviná-Hranice
Fischer Martin, Biskupice u Jevíčka
Fišer Daniel, Bojkovice
Fleck Milan, Velké Meziříčí
Flieger Stanislav, Chomutov
Florian Vítězslav, Jihlava
Fousek Bedřich, Zbuzany
Franěk František, Tlučná
Fujdiak Petr, Osek
Fujera Patrik, Chotěboř
Gabriel Tomáš, Děčín
Gamrot Roman, Český Těšín
Goč Lukáš, Vsetín
Gonda Josef, Ostrov
Gondek Petr, Jičín
Graca Čestmír, Brumovice
Grammetbauer Luboš, České Budějovice
Grešo Vladimír, Petřvald
Grib Martin, Cheb

Grúber Zdenko, Brezno
Grumlíková Renata, Ing. Bystřice nad Pernštýnem
Grycz Vlastimil, Třinec 1
Hackl Petr, Libiš
Hajná Valerie, Rybniště
Halda Ivan, Frýdek-Místek
Hamada Zdeněk, Břeclav
Hampl David, Mratín
Hanzo Jozef, Levice
Harsányi Julius, Most
Havlíček Milan, Opava 5
Havrda Martin, Plánice
Havrda Igor, Železný Brod
Havrland Mirek, Ostrava-Zábřeh
Hladký Petr, Hajany
Hlávka Tomáš, Luka nad Jihlavou
Hock Vít, Dobříš
Holášová Mária, Bytča

Holický Karel, České Budějovice
Holoubek Martin, Praha 4
Horák Martin, Otrokovice
Hroch Leoš, Opočno
Hrušková Jana, Žehuň
Hubačková Magda, Mikulčice
Hudák Tomáš, Revúca
Hundža Marko, Rožnava

Hylmar Jiří, Jablonec nad Nisou
Chaloupek Jan, Plzeň
Chalupecký Vladimír, Praha 9
Chudan Jan, Benešov
Chválová Ivana, Pardubice
Isaev Todor, Zbýšov
Ivanič Josef, Jablonec nad Nisou
Jablonický Tomáš, Plzeň
Jakubec Anton , Raková
Jakubec Daniel, Orlová Lutyně
Ján Dirlák, Praha 10
Jandourch Štěpán, Praha 2
Janeček Pavel, Vysoká nad Labem
Janeček Martin, Chomutov
Kadlec Antonín, Nesovice
Kizáková Klaudia, Miková

Klápště Jindřich, Trutnov
Kletečka Pavel, Praha 9
Klouda Milan, Svratouch
Klvač Jan, Prostějov

Königová Daniela, Trutnov
Kontrovácz Róbert, Levice

Konupčík Miroslav, Troubky
Kopecký Petr, Hradec Králové
Koranda Petr, Uherské Hradiště
Kotas Lukáš, Plzeň
Kotlan Josef, Nýrsko
Koukolová Adriana, Jaroměř

Kováč Pavel, Diviacka nová ves
Kováčik Pavel, Vysoké Mýto
Krakovka Radim, Havířov-město
Král Vítězslav, Ostrava
Krčmařík Jiří, Mladá Boleslav
Krčová Lucie, Konice
Krejčí Vlastimil, Třebechovice p. Orebem
Krupová Olga, Nový Jičín
Kříženecký Libor, Děčín IX
Kšára Richard, Zlechov

Kubálek Jaroslav, Klášterec nad Ohří
Kubíček Petr, Holice
Kuczera Marek, Ostrava-Poruba
Kunčický Martin, Palkovice
Kusák Jiří, Brno
Kvapilík Bronislav, Starý Tekov
Kvasnička Jan, Ivančice
Lafata Michal, Žatec
Lakomá Adéla, Prosenice
Langmeier Václav, Plzeň
Lapčík Ondřej, Olomouc

Laučík Lubomír, Zvolen
Ledvina Josef, Jirkov
Lehnert Arnošt, Ženklava
Leibner Filip, Bouzov
Lněnička Jan, Proboštov
Loucký Ladislav, Brumov-Bylnice
Ludvar Pavel, Klatovy
Ludvík Petr, Mladá Boleslav
Lužíková Irena, Míškovice
Macek Daniel, Horní Lideč
Máčal Miroslav, Syrovce

Mačkovič Peter, Banská Bystrica
Mahút Adam, Krivá

Macháček petr, Vnorovy
Machka David, Chotěboř
Mareška Roman, MOst
Masař Marian, Hrušovany nad Jev.
Masařík Josef, Mutěnice
Mastný Jan, Praha 10
Matoška Antonín, Ratiboř
Mázor Petr, Žlunice
Mazůrek Antonín, Kněžpole
Mencler Miloslav, Brno
Metelka Marek, Šitbořice
Miček Jiří, Frýdek-Místek
Mička Tomáš, Prostějov

Mihók Zsolt, Želiezovce
Michalík Zdeněk, Veselí nad Moravou
Mikát ml. Václav, Bezvěrov
Mikolanda Roman, Hradec Králové
Mlčková Aneta, Hovězí
Modrlák Osvald, Liberec 6
Morák Jaroslav, Chomutov
Morvay Miroslav, Košice
Motrinec Stanislav, Liptovský Mikuláš

Motyka Jiří, Karviná-Ráj
Mrnuštík Jiří, Rokytnice
Musil Lukáš, Kaplice
Nádvorník Václav, Senice

Naušová Martina, Staňkov
Nekuda Martin, Rosice u Brna
Nekvapil Michal, Pardubice

Nemec Ivan, Lok. Kalnicná
Němec Jiří, Žirovnice
Nosek Petr, Vodňany
Nota Miroslav, Detva

Novák Petr, Horní Bříza

Nováková Soňa, Spišská Nová Ves
Novotný Jiří, Bruntál
Novotný Milan, Rakovník
Nový Jan, Bílina
Nývltová Jana, Trutnov
Odradovec Martin, Sokolov
Olšár Pavel, Hulín
Orlík Jakub, Hradec nad Moravou

Orosz Pavol, Rimavská Sobota
Pacina Miloš, Karlovy Vary
Pacola Zdeněk, Kadaň
Pařil Michal, Tišnov
Patzák Walter, Kocbeře
Paulovičová Adriana, Plzeň
Pavelec Jaroslav, Valašské Meziříčí
Pavlišová Olga, Blažejov

Pavonič Peter, Košice
Pech Petr, Mladá Boleslav
Pekara Lubomír, Žilina

Pekarovič Roman, Neratovice
Pelouch Jiří, Ledenice
Pěnčík Josef, Kvasice
Perička Blažej, Kopčany

Pernický Martin, Nový Jičín
Petrák Marek, Skorošice
Pichová Martina, Litoměřice
Pilát Petr, Sedloňov
Pletnický Radim, Karviná 8
Podávka Karel, Lomnice nad Popelkou
Pochylová Jana, Olšany u Prostějova
Pokoj Martin, Brno
Pokorná Anna, Brno-Bystrc
Poláček Antonín, Česká Lípa
Poláček Karel, Mladá Boleslav
Polách Jakub, Šternberk
Polák René, Karviná-Mizerov
Polák Pavel, Praha 10
POspíšil Jiří, Teplice
Poupal Ivan, Příbor
Pravda Vojtěch, Lipník nad Bečvou

Pristaš Ján, Trenčín
Procházková Edita, Ostrava 2
Prostředník Ladislav, Staré Město
Pryček Vladimír, Lučina
Přemil Ladislav, České Budějovice
Přibyl Jindřich, Veselí nad Moravou
Přivřel Josef, Kroměříž
Pustina Jaroslav, Humpolec
Rampas Martin, Žatec
Rejchrt Miroslav, Zdice
Rochl René, Jablonec nad Nisou
Roják Jaroslav, Velký Krtíš
Rokyta Ivan, Kyjov

Rossa Kristián, Liptovský Mikuláš
Roško Drahomír, Revúca

Roušal Martin, Ostrov
Rumler Tomáš, Trutnov
Růtová Aneta, Choltice
Růžička Rastislav, Brno
Rybárik Andrej, Skalica

Rybníček Daniel, Štramberk
Rýdl Aleš, Hořovice
Řeřucha Tomáš, Brno
Řičánek Daniel, Odolená voda
Římal Libor, Jirkov
Sala Jiří, Karviná-Mizerov
Savara Vojtěch, Nezdenice
Sedlák Vítězslav, Němčice
Sekanina Aleš, Brno
Sideradis Nikola, Ostrava
Sivek Vratislav, Bruntál
Skočdopole Roman, Veselí nad Lužnicí

Skokan Lukáš, Mgr., Poprad
Slaboň Jakub, Příbram
Sládek Luboš, Hradec Králové 3
Slatina Martin, Prostějov
Slavíček Pavel, Žehuň
Slížková Jana, Prušánily
Složil Jan, Sosnová
Smola Jaroslav, Dobruška
Smolinková Eliška, Hulín
Sobota Michal, Město Albrechtice
Sochor Karel, Plzeň
Sojčák Michal, Třinec
Solar Vladmír, Ostrava 8
Soukup Tomáš, Praha 13
Strnka Daniel, Kopřivnice
Strouhalová Dana, Valtice
Střasák Miroslav, Vysoké Mýto
Stupka Petr, Žatec
Suski Stanislav, Stěbořice
Sušánka Miroslav, Čižice
Svorník Ondřej, Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz
Syslo David, Krnov
Székely Marek, Rožnava

Szendrödi Kristián, Olomouc
Šedivec Roman, Třemošná
Šedý Vladimír, Chřibská
Šesták Vlastimil, Přeštice
Ševčík Branislav, Nová Dubnica

Šimák Jan, Plzeň
Šimková Ivana, Olomouc
Šimůnek Daniel, Tupadly
Šipka Michal, Loštice
Škrášek Pavel, Uherské Hradiště
Šmíd Michal, Mříčná
Šmídl Milan, Město Touškov
Šmudla Vladimír, Strakonice
Šplíchal Martin, Havířov-město
Šplíchal Petr, Pelhřimov
Šrámek Patrik, Plzeň
Štaffenová Katarína, Žilina

Štang Michal, Tábor 5
Štekl Jakub, Přelouč
Štěpánek Filip, Zlín
Štěpánek Tomáš, Úštěk
Štícha Honza, Hluboká nad Vltavou
Štork Václav, Starý Plzenec
Šulc Jaroslav, Hradec Králové
Šváb Miroslav, Zábřeh
Švábenský David, Brno
Švec Jiří, Bouzov
Švehla Radek, Praha 5
Tesař Karel, Stříbro
Tichý Jan, Kostelec nad Labem
Tiso Martin, Hlonovec
Tomas Slavomír, Poprad

Tomka Kamil, Škrdlovice
Truhlička Petr, Hranice
Úlehlová Romana, Bulhary
Ulmann Petr, Dolní Poustevna
Urban Luboš, Žirovnice
Urban Petr, Příbram 1
Vais Jirka, Vimperk
Valenta Jan, Temelín
Vandas Miloš, Tábor
Vegel Rostislav, Opava
Vejmola Vladimír, Lahošť
Velš Miroslav, Frýdek-Místek
Ventrča Miroslav, Brno
Veselý Mirek, Chotouň
Vigašová Diana, Bratislava 5

VÍT Petr, Neratovice
Vlasák Ivan, Soběkury
Vlček JIří, Praha 10
Vlček Roman, Ostrava-Bartovice
Vojáček Pavel, Olomouc
Vojtek Rastislav, Zlaté Moravce

Vondrejs Vlastimil, Humpolec
Vošický Jiří, Bělá nad Radbůzou
Vrzal Martin, Vsetín
Vydra Martin, Krábčice
Vykoukal Milan, Březnice
Vysloužil Petr, Liberec 6
Wágner Marek, Brno
Wawrzyczek Petr, Vendryně
Zapletal Ladislav, Troubelice
Zeiner Karel, Přerov
Zelníček Pavel, Žďár nad Sázavou
Zeman Michal, Mladá Boleslav
Zemánek Petr, Polevsko
Zíka Pavel, Poříčany
Zimmermann Jakub, Praha 4
Zlatoš Peter
Zmek Roman, Chotěboř
Zmrzlík Tomáš, Kroměříž
Zogata Roman, Třinec
Zvonek Richard, Habrová
Zvoníček Jiří, Jestřábí
Zvoníček Radim, Hořice
Žajdlíková Barbora, Brno
Žampach Ondřej, Slavonice

Níže ti výherci předplatného, kteří byli zveřejněni již dříve na původní stránce VELKÉ ROCKOVÉ NÁLOŽE 2013:


Anger Jiří
Antonín Roman, Na Horebečvi
Bárta Martin, Strakovičky
Bartáková Gabriela, Senica
Bobáková Miroslava, Revúca

Böhm Zdeněk, České Budějovice
Brychta Vladimír, Pekla
Cienciala George, Třinec
Čada Petr, Dolní Čemrná
Čadílek Josef, Plzeň
Čermák Petr, Jablonec nad Nisou
Dajčar Jiří, Šternberk
Daněk Jan, Bělá nad Svitavou
Dobrovolný Tomáš, Velké Losiny
Dorazil JIří, Praha 10
Dufek Ondřej, Vyškov
Englický Radek, Senomaty
Filip Ondřej, Zlín 4
Greguš Ladislav, Zbehy
Gulyás Ladislav, Filakova
Haas Karel, Nejdek
Haas Miroslav, Jirkov 3
Harničár Robin, Brno
Hojgr Marek, Ruda nad Moravou
Holoubek Jan, Stříbro
Holuša Oleg, Ostrava
Horčička Edmund, Libřice
Hrčka Jan, Dobrá Niva
Hrdina Miroslav, Jaroměř
Hruška Zdeněk, Krnov
Hubálek Jiří, Jablonné n. O.
Jambrich Marek, Velký Krtíš
Janečková Erika, Proseč 
Janků Karel, Rozhozná u Poličky

Janota Jan, Stráž nad Nisou
Janota Miroslav, Vendryně

Jelínek David, Humpolec
Jetmar Jaroslav, Plaňany

Jirčík petr, Nekoř

Jirsák Miloš, Jilemnice

Jokver aleš, Židlochovice

Juhás Matej, Seňa

Juchelka Martin, Opava
Jurík Jaroslav, Brezová pod Br.

Juřiča Mirek, Ostrava
Juříček Ondřej, Praha 8
Kabelková Kristýna, Rajhrad
Kadlčák Oldřich, Zlín-Kostelec

Kadlec Antonín, Nesovice
Kadlec František, Uherské Hradiště

Kadlec Jaromír, Olomouc-Hodolany

Kalousek Lubomír, Jedovnice

Kantor Kamil, Třinec VI
Kaňuch Marek, Giraltovice
Kaprálik Peter, Bratislava

Karadi Karol, Šala 

Karhan Vlastimil, České Velenice

Katrňák Josef, Jankovice

Katrňák Pavel, Jarošov
Kauer Jiří, Olomouc
Kavka Josef, Cheb

Klačan Miloš, Martin

Klimek Richard, Český Těšín

Kočíř Radek, Bojkovice
Kohout Jaroslav, Rosice 

Kolda Jiří, Přerov 
Kolesárová Katarína, Košice
Kollár Jozef Gbely
Komorous Ladislav, Spálené Poříčí

Kopecký Tomáš, Jičín

Kopečná Jarka, Dolní Kounice

Korger Josef Brno-Lesná
Korvas Daniel Ivančice

Králová Eva Praha 3

Kubík Martin, Pardubice

Kuchejda Lukáš Moravský Beroun

Kusbach Zdeněk Týn nad Vltavou
Kutnohorský Aleš, Milevsko

Kyta Josef, Dubnica pod Váhom

Lajčík Petr, Krhová
 
Lelek Matěj Broumov

Lokvenc Jan Šluknov
Lopuszynski Martin, Frýdlant v Čechách
Marek Jan, Rokytnice n. Rokytkou

Masalski Marek, Slaný
Masnovič Peter, Bratislava
Matejček Milan, Trebišov

Matvičík Marek, Vranov nad Teplou

Mešťan Václav, Veselí nad Lužnicí

Mika David Sokolov

Milička Pavel Uherský Brod 1
Míšek Martin Sázava
Moravec Roman Uničov

Mrázek Petr Hranice 1

Musil Petr, Osová Bitýška

Nádeník Jan, Jiříkov
Naušová Martina, Staňkov
Neduchal Radek, Rychnov nad Kněžnou

Ovesný Zdeněk Vizovice

Palková Zuzana, Zbiroh

Pavelka Josef, Šternberk
Pavkovič Michal, Nitra

Pešout Martin, Děčín
Petrásková Lenka, České Budějovice
Pietrowski Petr, Přerov

Pokorný Marek, Mladá Boleslav

Polišenská Lenka, Chropyně
Pospíšil Ondřej, Starý Poddvorov

Roller Jindřich, Třebechovice p. Orebem
Rosič Martin, Košice

Rusz Petr, Třinec-Staré město

Rybáček Jarek, Kuchyňa

Smidt Martin, Martin-Záturčie

Solanský Dušan, Dolní Bečva
Soukup Milan, Plzeň
Stehlík Roman, Mělník
Strakoš Pavel, Trnávka
Stránský Radek, Hostinnné

Šenk Michal, Havlíčkův Brod

Šimek Daniel, Osice

Šimon Jakub, Rousínov

Škrášek Pavel, Uherské Hradiště
Šlejhar Petr, Březno u Ml. Boleslavi

Špaček Václav, Ostrava-Poruba
Štefan Jiří, Zbečno
Štefaňák Rudolf, Valchov
Šťastná Nikola
Trávníček Milan, Opava

Válíková Simona, Velvary

Vašíček Miloš Šumperk

Voldřich Stanislav, Liberec
Vondráková Nikola, Liberec

Vozáb Zvonimír, Karviná

Vyčichlo Jiří, Kadaň

Wendlig Miroslav, Damníkov

Zbožínková Martina, Věrovany

Zoubek Pavel, Písek
Zvonařová Alena, Horšovský Týn

Nový Spark
venku od 31. srpna
Kalendář akcí
22.09. The Pineapple Thief
23.09. Graveyard, Bombus
29.09. Arkona
30.09. Alcest, Vampillia
02.10. The Rasmus
02.10. Walking Papers
03.10. The Rasmus
04.10. Hetroertzen, Sektarism, Lux Caelis
06.10. Schirenc Plays Pungent Stench
06.10. Titanic, SSOGE, Lunatic Gods, Dogma Art, Universe B
A co FAKKER!?