Nový Spark
venku od 29. června
ACCEPT bodují nejen ve Sparku!

ACCEPT bodují nejen ve Sparku!

ACCEPT se se svou novinkou „Blind Rage“ doma v Německu vyšplhali na špici prodejního žebříčku. Pro kapelu jde v tomto ohledu o dosud největší úspěch její letité historie! „Před čtyřmi lety jsme se rozhodli rozjet ACCEPT nanovo. Samozřejmě, že jsme doufali, že se nám podaří oslovit heavymetalové fanoušky a ještě tu po sobě pár zářezů zanechat, ale nikoho z nás by nenapadlo, že se nám podaří dostat na čelo oficiálního německého albového žebříčku,“ uvedla k úspěchu kapela.

A o tom, že je zasloužený, svědčí i aktuální pořadí Top alb v zářijovém Sparku. Zatímco v srpnu jsme vám s ACCEPT přinesli rovnou titulní rozhovor, teď přišla řada na recenzi a těm, kterým se nové číslo ještě nedostalo do ruky, můžeme prozradit, že i náš žebříček ACCEPT ovládli. Co víc, s průměrem 4,73 se „Blind Rage“ dostalo také na špici průběžného pořadí Top alb roku 2014, kde ACCEPT dělají společnost MASTODON a jejich novince „Once More ´Round the Sun“...

„Kapela konečně zužitkovala své zkušenosti a evidentně se hudbou zase baví. Bude to znít možná troufale, ale nebál bych se Blind Rage označit za stejný milník, jako byly svého čau Restless and Wild nebo Metal Heart,“ hodnotí ve své šestihvězdičkové recenzi Honza Kozák. Co na novinku říkáte vy? Souhlasíte, že jde o milník?

Nový Spark
venku od 29. června
Kalendář akcí
27.07. Fozzy
27.07. Obituary
31.07. Robert Plant and The Sensational Space Shifters
03.08. Ostrava v plamenech
08.08. Brutal Assault
09.08. Rock pod Kameňom
17.08. Rock of Sadská
30.08. Die Krupps, Frontline Assembly
04.09. Flogging Molly
08.09. Batushka
A co FAKKER!?