Nový Spark
venku od 31. ledna
ACT OF GOD: Jsme syroví, živelní a upřímní

ACT OF GOD: Jsme syroví, živelní a upřímní

Powermetalisté ACT OF GOD tento rok vydali debutní album „Deception of Freedom“, které šlape jak víno. Na Spark Fresh Blood se představí jako první kapela večera.

Máte venku nové album "Deception of Freedom". V čem tkví ten podvod svobody?
Je to o té iluzi svobody, manipulování atd. Znáš Orwellovo 1984? To téma je hodně podobné. Na aktuální album jsme psali texty hned tři autoři, takže se střídají jak osobní témata, tak i ta pocitová, někdy možná skoro až fantasy, ale všechno to vychází z aktuálních pocitů a situací. Ale jako tomu bylo i na předchozích albech, tak i tady si každý najde svůj výklad a odpověď :-)

Jaká je vaše největší devíza?
No... na nic si nehrajeme, žádný pózy, kopírování ostatních. Je to syrové, živelné a upřímné. Jasně, to nemusí být vždycky devíza, ale na druhou stranu, kdybychom dělali něco, čemu bychom nevěřili, publikum to okamžitě pozná. Navíc k aktuálnímu albu to sedí jako nikdy předtím :-) Myslím, že ta přirozenost je dneska veliká devíza.

Chcete se někdy muzikou živit profesionálně nebo ji berete jako koníček?
No jasně, kdo by nechtěl? :-) A když tě může živit koníček, tak co víc chtít. Ale, buďme nohama na zemi. Osobně bych jednak chtěl, aby kapela zůstala pořád koníček, a ne něco co děláš, protože musíš. No a potom taky aby si na sebe ten koníček aspoň vydělal.

Co považujete za váš největší úspěch?
Důležité je to aktuální, takže momentálně postup do finále Spark Fresh Blood 2016, to je jasné :-) Zpětně potom vydání aktuální desky „Deception of Freedom“, vedla k ní až příliš dlouhá cesta. S tím souvisí i jak se ustálil line-up. Máme v kapele pohodu a můžeme tvořit, což je taky rozhodně veliký úspěch.

Přijď podpořit ACT OF GOD ve středu 23. 11. do Liberce. Nejenže je vstup zadarmo, ale pivo se bude točit za exkluzivní cenu 15 a 20 korun.

Nový Spark
venku od 31. ledna
Kalendář akcí
24.02. Sepultura, Obscura, Goatwhore, Fit For An Autopsy
25.02. Boris, Amenra
27.02. Toto
01.03. Korpiklaani, Heidenvolk, Arkona, Trollfest
01.03. Rock For People Winter
02.03. Rock For People Winter
03.03. Rock For People Winter
08.03. Shakra
09.03. Rhapsody - Farewell Tour
12.03. Carnifex, Oceano, Aversions Crown, Disentomb
A co FAKKER!?