Nový Spark
venku od 30. ledna
ALIA TEMPORA láká na nový klip

ALIA TEMPORA láká na nový klip

Již tento pátek v šest hodin večer, představí brněnská ALIA TEMPORA nový videoklip k singlu „Humanity“. Stane se tak na webu Sparku, proto mějte oči otevřené. Mrkněte na trailer a těšte se.

Přestože ALIA TEMPORA pochází z metalového undergroundu, nenechala na tomto žánru niť suchou a postupně si svým nekonvenčním pojetím a moderní dravou image získala pozornost pořádného zástupu fanoušků.

Co můžeme čekat od nového videoklipu prozradila frontmanka kapely Markéta Morávková: „Skladba Humanity, stejně jako její videoklip, otevírá téma lidské povahy v její nejnižší formě, kdy jsou lidé schopni utlačovat a likvidovat jeden druhého z důvodů, kterým kolikrát ani nerozumí pro myšlenky, které často nejsou jejich. Reflektuje tvář dnešní společnosti, kdy se lidé místo vzájemné podpory obracejí proti sobě, aby dosáhli svých cílů, a šplhají po pomyslných lidských lanech. Nečekejte však klišé plné krajek a hřbitovních kamenů. Pojali jsme to po našem, takže vám ukážeme bubeníka v drtičce, boj v mouce nebo scénický breakdance.“


Natáčení a postprodukce klipu se tentokrát ujala mladá společnost NinetyTwo Production. Jak se vám s nimi spolupracovalo a co váš výběr ovlivnilo?
Kluci z NinetyTwo Production i celý produkční tým byli naprosto úžasní, zápal s jakým se do projektu vrhli, a který jim vydržel až do samotného vydání, je obdivuhodný. Znali jsme se s nimi již dříve jako přátelé a jejich práce nás přesvědčila. Společně nás doprovázeli měsíci příprav, samotnému natáčení předcházelo mnoho návštěv lokací a fotodokumentace. Největší obdiv si však celý tým zaslouží za několikadenní natáčení, kdy se točilo i 30 hodin v kuse a neustále se přenášela scéna z jedné lokace do druhé v nesmírně komplikovaném a nepřístupném prostředí prvorepublikové fabriky. Všichni jsme se ale shodli, že výsledek stojí za to!

Takže pokud se chystáte točit, a bojíte se, že to bude nad vaše síly, tak s kluky z NinetyTwo Production se toho vážně bát nemusíte!

Vše nasvědčuje tomu, že je na co těšit. A to již tento pátek 2. 2. 2018 v 18:00. Premiéru videoklipu najdete stránkách rockového magazínu Spark.

Nový Spark
venku od 30. ledna
Kalendář akcí
23.02. Laibach
23.02. Alestorm
27.02. The Australian Pink Floyd Show
02.03. Dance With The Dead, Lebrock
03.03. Gaahls Wyrd, Tribulation, Uada
03.03. Haken
06.03. Riverside
07.03. Riverside
07.03. Doggie White- Best Off Rainbow, MSG, Malmsteen
09.03. Pertubator
A co FAKKER!?