Nový Spark
venku od 2. října
ANTHRAX: Charlie Benante bude chybět na evropské části turné

ANTHRAX: Charlie Benante bude chybět na evropské části turné

JON DETTE zaskočí za bubeníka CHARLIEHO BENANTE v obdoví několika prvních týdnů letošního turné kapely ANTHRAX, které čítá 29 koncertů a začalo 27. května v Barceloně.

BENANTE, jemuž byla minulý rok v létě operována ruka a od té doby chodil pravidelně na fyzioterapii, se domníval, že je už stoprocentně připraven, ovšem pouze do chvíle, kdy hrál na festivalech CAROLINA REBELLION a BEALE STREET MUSIC FESTIVAL na začátku května.

CHARLIE se k tomu vyjádřil následovně:

"Když jsem hrál na těchto koncertech, uvědomil jsem si, že to ještě není úplně ono. Obzvláště vzhledem k extrémnímu počtu koncertů v rámci evropského turné. Doufám, že se budu moc připojit ke kapele v průběhu několika týdnů, ale do té doby si všichni strašně vážíme toho, že za mě zaskočí Jon."

BENANTE má v plánu, že bude bubnovat na části turné po Severní Americe v druhé polovině léta. Turné zahrnuje koncerty s MOTÖRHEAD, MEGADETH, ZAKKEM WYLDEM a dalšími. Po návratu z turné má kapela v úmyslu zavřít se ve studiu a nahrát pokračování veleúspěšného alba "Workship Music".

anthrax.com

facebook.com/anthrax

nuclearblast.de/anthrax

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
16.10. Vader, Entombed A.D.
16.10. Taake, Bölzer, Otoh, Slegest
17.10. Threshold
17.10. Vader, Entombed A.D.
18.10. Billybio, All Hail The Yeti
19.10. Primal Fear, Riot V
19.10. Axel Rudi Pell
19.10. Three Days Grace, Bad Wolves
20.10. Tankard, Catastrofy, Fusion Bomb, Warfect
20.10. Axel Rudi Pell
A co FAKKER!?