Nový Spark
venku od 3. května
ANTHRAX: Charlie Benante bude chybět na evropské části turné

ANTHRAX: Charlie Benante bude chybět na evropské části turné

JON DETTE zaskočí za bubeníka CHARLIEHO BENANTE v obdoví několika prvních týdnů letošního turné kapely ANTHRAX, které čítá 29 koncertů a začalo 27. května v Barceloně.

BENANTE, jemuž byla minulý rok v létě operována ruka a od té doby chodil pravidelně na fyzioterapii, se domníval, že je už stoprocentně připraven, ovšem pouze do chvíle, kdy hrál na festivalech CAROLINA REBELLION a BEALE STREET MUSIC FESTIVAL na začátku května.

CHARLIE se k tomu vyjádřil následovně:

"Když jsem hrál na těchto koncertech, uvědomil jsem si, že to ještě není úplně ono. Obzvláště vzhledem k extrémnímu počtu koncertů v rámci evropského turné. Doufám, že se budu moc připojit ke kapele v průběhu několika týdnů, ale do té doby si všichni strašně vážíme toho, že za mě zaskočí Jon."

BENANTE má v plánu, že bude bubnovat na části turné po Severní Americe v druhé polovině léta. Turné zahrnuje koncerty s MOTÖRHEAD, MEGADETH, ZAKKEM WYLDEM a dalšími. Po návratu z turné má kapela v úmyslu zavřít se ve studiu a nahrát pokračování veleúspěšného alba "Workship Music".

anthrax.com

facebook.com/anthrax

nuclearblast.de/anthrax

Nový Spark
venku od 3. května
Kalendář akcí
21.05. ROSETTA
22.05. Bullet
27.05. Six Feet Under
28.05. Six Feet Under
01.06. METALFEST
02.06. Lenny Kravitz
04.06. Baroness
06.06. Scorpions
12.06. Judas Priest, Megadeth
13.06. Ozzy Osbourne, Hollywood Vampires
A co FAKKER!?