Nový Spark
venku od 30. května
Bleskovka - slyšeli jsme nové HAMMERFALL!!!

Bleskovka - slyšeli jsme nové HAMMERFALL!!!

Spark exkluzivně - už víme jak zní noví HAMMERFALL

Švédští heavy templáři z Göteborgu v sobotu představili své dlouho očekávané album "(r)Evolution". Spark byl u toho! Kapela se po dvouletých prázdninách vrací v plné síle, hrdě je vede metalový mocnář Hector a záda jim kryje producentská jistota Fredrik Nordström, který byl součástí, když to HAMMERFALL před sedmnácti lety rozjížděli.

Další švédská mise Sparku - tentokrát do metalové bašty, věhlasného Göteborgu. Cíl - restaurace 2112, kterou vlastní kumpáni z IN FLAMES. Právě sem si na sobotu Dronjakovci sezvali novinářskou smetánku z celé Evropy a představili své deváté studiové album, které do světa pustí 29. srpna. Žádné velké oficiality se ale nekonaly. Pivko, volume hodně doprava a tady nás máte!

První dojmy? Budeme vás zatím ještě trochu napínat. Přesto prozradíme, že zvukově vás album zadupe do země. HAMMERFALL nikdy nezněli lépe. Joacim je ve výborné pěvecké kondici. Stylově se kapela vrací ke kořenům. Oprášila své bible "Glory to the Brave", resp. "Legacy of the Kings" a to nejlepší z nich přetransformovala do roku 2014. Vražedná kombinace! True HAMMERFALL fans budou slintat blahem. Ke spokojenosti všech se vrací i maskot Hector a to v podání jeho původního autora Andrease Marschalla.

A takhle vypadá tracklist: Hector's Hymn; (r)Evolution; Bushido; Live Life Loud; Ex Inferis; We Won't Back Down; Winter Is Coming; Origins; Tainted Metal; Evil Incarnate; Wildfire


Spark má pro vás nachystané velké věci! Jako jediní jsme zpovídali celou kapelu a s každým z členů pořídili exkluzivní videorozhovory. Jako první vám budeme také dávkovat ochutnávky z nové desky. Sledujte náš web, facebook a hlavně obsahy tištěného Sparku. Kladivo brzy udeří!!!

Ještě malý vzkaz od Oscara:

Nový Spark
venku od 30. května
Kalendář akcí
26.06. Sons Of Apollo
26.06. King Crimson
27.06. King Crimson
28.06. Aerodrome
01.07. Pearl Jam
02.07. Deep Purple
04.07. Symbolic Fest
04.07. Rock For People
04.07. The Rolling Stones
04.07. In Flames
A co FAKKER!?