Nový Spark
venku od 3. ledna
Bleskovky pro 10. 11. 2014

Bleskovky pro 10. 11. 2014

Vášeň pro motorky se stala osudnou basákovi sludge-stonerům BLACK TUSK Jonathanu Anthonovi. Ve věku pouhých 32 let podlehl na následky zranění, která utrpěl při dopravní nehodě, jíž se jako motorkář účastnil...


Nové album Marilyna Mansona (foto) se bude jmenovat „The Pale Emperor“ a vyjde 19. ledna 2015.


Dnes už se podobná čísla moc nevidí, ale zatím posledního alba rockerů SHINEDOWN „Amaryllis“ se v zámoří prodalo už více než 500 tisíc kusů, za což kapele přísluší certifikát Zlaté desky. Gratulujeme!


CRADLE OF FILTH se na vydání svého příštího alba domluvili s labelem Nuclear Blast, který se aktuálně postaral i o vydání debutu boční formace Daniho Filtha DEVILMENT. Novinka Cradlů by měla být venku někdy v červnu příštího roku...


Don Dokken z DOKKEN vyhodil basáka Seana McNabba. Začínal si „moc vyskakovat“... Na jeho místo angažoval poněkud překvapivě Marka Boalse, který v minulosti zpíval u Yngwieho Malmsteena.


FEAR FACTORY oficiálně začali nahrávat své nové album. Jako producent je u toho jako obvykle Rhys Fulber, o míchačku se postará Andy Sneap. Vydání můžeme čekat začátkem příštího roku.


THE HAUNTED jsou zpět s novým albem „Exit Wounds“ a teď o sobě dává vědět i jejich bývalý zpěvák Peter Dolving. Prostřednictvím lyric videa ke skladbě „Burn Your Halo Red“ představuje svou novou kapelu IAMFIRE. V lednu s ní vydá EP „Eyes Wide Open“, které na jaře bude následovat regulérní debut „The Chariot“.

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
19.01. Draconian, Harakiri for the sky
20.01. Persistence TOUR
25.01. Brainstorm
26.01. Brainstorm
26.01. Behemoth, At the Gates, Wolves in The Throne Room
27.01. Amorphis, Soilwork, Jinjer, Nailed to Obscurity
28.01. Amorphis, Soilwork, Jinjer, Nailed to Obscurity
31.01. Architects, Beartooth, Polaris
01.02. Avatar
01.02. Therapy?, Hell Paso
A co FAKKER!?