Nový Spark
venku od 3. ledna
Bleskovky pro 11. 8. 2016

Bleskovky pro 11. 8. 2016

Brazilci ALMAH ohlašují vydání nového alba E.V.O. Půjde o album koncepční a dočkáme se ho 23. září.


BULLET FOR MY VALENTINE (foto) začnou co nevidět pracovat na materiálu pro nástupce loňského alba „Venom“. Do studia chtějí zamířit ještě koncem srpna.


Někdejší hvězdy hairmetalu WARRANT chtějí dát dohromady nástupce alba „Rockaholic“ (2011). Nahrávat začnou v prosinci, jako producenta si zvolili Jeffa Pilsona z DOKKEN.


AVENGED SEVENFOLD se začátkem příštího roku vydají na evropské turné spolu s DISTURBED a CHEVELLE. Zatím to ale vypadá, že na ně budeme muset do Rakouska nebo Německa.


V půli října vyjde kniha The Complete History of Black Sabbath: What Evil Lurks. Podepsán je pod ní renomovaný Joel McIver, autor životopisů METALLIKY nebo CANNIBAL CORPSE. Předmluvu k jeho aktuální Sabbathí historii napsal Robb Flynn z MACHINE HEAD.


Krom toho, že VOIVOD pracují na novém řadovém albu, koncem října vydají pro sběratele sedmipalcové splitko s ENTOMBED A.D., s nimiž vyjedou na turné.


Podobně jako to udělali s albem „Tales from the Thousand Lakes“, odjedou AMORPHIS výroční turné taky k fošně „Eclipse“. Stihnou to ještě v listopadu a v prosinci, zastávek je však jen pár a to hlavně ve Finsku a v Německu.


Zatímco Sully Erna se věnuje sólovce, jeho spoluhráči z GODSMACK, bubeník Shannon Larkin a kytarista Tony Rombola se realizují v projektu THE APOCALYPSE BLUES REVUE (dřív ohlášeném jako BLUE CROSS BAND). 26. srpna jim vyjde debutové album, ze kterého si teď můžete poslechnout první song „Devil Plays a Strat“.

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
15.02. Algiers
16.02. Uriah Heep
16.02. Algiers
16.02. Heathen assault over Brno
16.02. U.D.O.
17.02. U.D.O.
18.02. Parkway Drive
19.02. Aversions Crown, Psycroptic, Within Destruction
20.02. Rival Sons, The Sleepdogs
22.02. David Ellefson Basstory
A co FAKKER!?