Nový Spark
venku od 3. května
Bleskovky pro 24. 10. 2016

Bleskovky pro 24. 10. 2016

Někdejší zpěvák WHITE LION Mike Tramp chrlí sólová alba jako na běžícím pásu. To následující bude již desáté, bude se jmenovat „Maybe Tomorrow“ a vyjde příští rok v únoru.


Kytarista QUEEN Brian May pro letošní rok zrušil všechny naplánované aktivity, aby se mohl zotavit z „úporné nemoci“. Jaké, to neprozradil.


V roce čtyřicátého výročí legendárního alba „Never Mind the Bollocks“ (1977) vydá kytarista SEX PISTOLS Steve Jones (foto) knižní autobiografii Lonely Boy: Tales of a Sex Pistol.


BLACK VEIL BRIDES pracují na novém albu, jehož vydání se dočkáme začátkem příštího roku.


Zpěvačka loni zaniklých SISTER SIN Liv Sin chce začátkem příštího roku vydat sólový debut, s nímž jí z pozice producentů pomáhají dva mazáci spjatí s U.D.O. Fitty Wienhold a Stefan Kaufmann.


V průběhu příštího roku vyjde první oficiální biografie rockových velikánů FOREIGNER. Ponese název A Foreigner´s Tale.


Thrasheři FLOTSAM AND JETSAM ohlásili turné Forbidden Territories of the World. 4. dubna 2017 se na něm zastaví také v ostravském Barráku, a to v doprovodu DEW-SCENTED a IZEGRIM.


Baskytarista Roger Glover za DEEP PURPLE potvrdil, že kapela své nové album vydá příští rok na jaře.


Nitte Vänskä, kterou si můžete pamatovat jako bývalou zpěvačku BATTLE BEAST, vydá 25. listopadu album „The Blaze“ se svou současnou kapelou BURNING POINT. K poslechu je úvodní skladba „Master Them All“.

Nový Spark
venku od 3. května
Kalendář akcí
27.05. Six Feet Under
28.05. Six Feet Under
01.06. METALFEST
02.06. Lenny Kravitz
04.06. Baroness
06.06. Scorpions
12.06. Judas Priest, Megadeth
13.06. Ozzy Osbourne, Hollywood Vampires
13.06. Meshuggah
14.06. With Full Force
A co FAKKER!?