Nový Spark
venku od 1. března
Bleskovky pro 24. 3. 2016

Bleskovky pro 24. 3. 2016

Nové album „Jomsviking“ (vychází 25. března) AMON AMARTH (foto) nabubnoval Tobias Gustafsson (VOMITORY, CUT UP), na turné však kapela angažovala jiného borce. Jockeho Wallgrena, který loni posílil sestavu OCTOBER TIDE.


JUDAS PRIEST to s nahráváním nového alba evidentně myslí vážně. Příští měsíc se prý hodlají sejít, aby dali hlavy dohromady a zapracovali na nových nápadech.


LIZZY BORDEN své poslední album „Appointment with Death“ vydali v roce 2007 a zdá se, že jejich frontman Lizzy Borden na něj naváže už jen sólově. Podepsal kontrakt s vydavatelství Metal Blade Records a už letos u něj chce předvést novou muziku.


Kytarista MR. BIG Paul Gilbert vydá 27. května novou sólovku pojmenovanou „I Can Destroy“. Produkoval mu ji Kevin Shirley, známý hlavně pro svou spolupráci s METALLIKOU.


Thrasheři OVERKILL mají pro své příští album připravená dema jedenácti skladeb. Do studia jdou v květnu a datum vydání předběžně stanovili na 28. října.


THE DEFILED, které magazín Kerrang! před časem tituloval jako „spasitele britského metalu“, se po jedenácti letech existence a dvou albech rozpadli. Čtveřice prý existenci kapely není schopná finančně utáhnout.


Emo post-hardcorová formace PIERCE THE VEIL 13. května vydá své čtvrté studiové album nazvané „Misadventures“.


Filmaři pracující na dokumentu o životě nedávno zesnulého klávesáka Keitha Emersona jej chtějí dokončit za přímé pomoci fanoušků. Peníze na něj začali shánět prostřednictvím crowdfundingové kampaně.


IRON MAIDEN se chystají navařit další verzi svého Troopera. Nový pivní speciál se bude jmenovat Trooper Red´N´Black a na trhu se objeví v září.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
28.03. Children Of Bodom, Forever Still, Oni
29.03. Parkway Drive, Asking Alexandria
30.03. Korn
31.03. Bloodbound, Crystal Viper, Thobbe Englund
01.04. Pain Of Salvation
04.04. Flotsam and Jetsam, Dew Scented, Izegrim
06.04. Siberian Meat Grinder, Stolen Lives
06.04. Haken
07.04. Den Sparku
08.04. Soen, Madder Mortem
A co FAKKER!?

Novinky na Sparker.cz