Nový Spark
venku od 1. března
Bleskovky pro 26. 8. 2015

Bleskovky pro 26. 8. 2015

Chris Cornell v těchto dnech vydává sólové album „Higher Truth“, avšak tvrdí, že se spoluhráči ze SOUNDGARDEN už pracují na skladbách i pro jejich novinku.


Extrémní symfonici ABIGAIL WILLIAMS po třech letech navážou na album „Becoming“. Novinka nazvaná „The Accuser“ jim vyjde 30. října.


Finští gotici POISONBLACK, v nichž prostřednictvím lídra Villeho Laihialy uplynulých patnáct let přežíval odkaz SENTENCED, končí. Anebo si alespoň dávají pauzu na neurčito. Laihiala se prý nad budoucností kapely musí „dlouze a hluboce“ zamyslet.


ANTIMATTER, v současnosti fungující už jen jako kapela jednoho muže – Mikea Mosse –, vydají 9. října nové album „The Judas Table“.


Máme tu jednu novinku obchodního rázu – Century Media Records, nezávislé vydavatelství, které se od roku 1988 vypracovalo mezi nejznámější na poli tvrdé hudby, jde údajně pod křídla Sony Music Entertainment. Sony za něj dalo 17 milionů amerických dolarů.


Řečtí thrasheři SUICIDAL ANGELS (foto) jsou k neutahání. Pracují na nástupci loni vydaného alba „Divide and Conquer“. Skladby už prý mají připravené a v září začnou nahrávat. „Od vydání Divide and Conquer už uplynulo něco přes půl druhého roku a nastal čas, aby se sirény zase rozezněly. Nový materiál je připravený, je rychlý, agresivní a údernější než kdy dřív,“ říká kapela ke své šesté studiovce.


Zasloužilí industriální Germáni DIE KRUPPS už brzy vydají album „V – Metal Machine Music“. Jako předkrm tu je skladba „Battle Extreme“.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
21.03. B. T. R.
22.03. Jethro Tull
22.03. David Ellefson Basstory
22.03. Suzi Quatro
23.03. Bloodbound, Dynazty, Manimal
23.03. Suzi Quatro
24.03. Solstafir
24.03. Jethro Tull
24.03. Suzi Quatro
25.03. Larkin Poe
A co FAKKER!?