Nový Spark
venku od 1. března
Bleskovky pro 3. 2. 2015

Bleskovky pro 3. 2. 2015

Vinylisté budou moct letos do své sbírky přidat čtyři alba MASTODON vydaná u labelu Reprise. Jako první 3. března na LP vyjde „Blood Mountain“, „Crack the Skye“ bude následovat v červnu, „The Hunter“ v srpnu a aktuální „Once More ´Round the Sun“ v říjnu.


Patrick Mameli, který před nedávnem rozpustil PESTILENCE, se domluvil s labelem Imperative Music na vydání debutu jeho nového projektu NEUROMORPH. Dojde k němu v průběhu letošního roku.


Michael Denner a Hank Shermann, kytaristé, jejichž kariéry jsou spjaty s MERCYFUL FATE, do vlastního projektu DENNER/SHERMANN přijali jako bubeníka Snowyho Shawa. Pohromadě tak je v podstatě část sestavy MERCYFUL FATE z alba „In the Shadows“ (1983).


Francouzští groove metalisté DAGOBA vydají ještě letos nástupce dva roky starého alba „Post Mortem Nihil Est“. Bude se jmenovat „Tales of the Black Dawn“.


Slash předloni pod vlastní produkční značkou Slasher Films uvedl horor Nothing Left to Fear a v současnosti dle svých slov pracuje na dalších čtyřech filmových projektech. Prý už ale nejde jen o horory.


WALLS OF JERICHO (foto), kteří před pár dny v rámci hardcorového Persistence Tour zavítali i do Ostravy, podepsali kontrakt s Napalm Records a po sedmi letech u nich letos vydají nové album.


Basák Greg Christian, který už od loňska není členem TESTAMENT, ohlašuje vznik projektu TRINITY FALLEN. Dohromady ho dal s kytaristou Artakem Ozanem, z lokální formace KINNEFRET. Momentálně shánějí zpěváka a tak na youtube nabízejí ke streamu pracovní dema dvou songů, kterými zatím disponují...


Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
23.03. Bloodbound, Dynazty, Manimal
23.03. Suzi Quatro
24.03. Solstafir
24.03. Jethro Tull
24.03. Suzi Quatro
25.03. Larkin Poe
25.03. Incantation, Defeated Sanity, Skinned
26.03. Solstafir
26.03. Incantation, Defeated Sanity, Skinned
28.03. Sonata Arctica
A co FAKKER!?