Nový Spark
venku od 30. ledna
BUXTON TOUR 2014: zakázanÝovoce a FIVE O’CLOCK TEA

BUXTON TOUR 2014: zakázanÝovoce a FIVE O’CLOCK TEA

BUXTON TOUR 2014 SERVÍRUJE zakázanÝovoce a FIVE O’CLOCK TEA


Společné turné kapel zakázanÝovoce a Five O’Clock Tea je zároveň první souvislou koncertní linií, na kterou s partou zakázanÝovoce vyráží jejich nový kytarista Laff. Na deseti klubových zastávkách se budete moci potkat i s pražskou rockovou stálicí Dilated.
Jarní BUXTON TOUR 2014 organizované agenturou Alfedus music je lahůdkou připravenou dle osvědčeného receptu: kombinaci křišťálově čistého rocku a melodického punk rocku tentokrát doplní i špetka crossoveru.
Kapela zakázanÝovoce nabírá dech po úspěšné loňské United Federation Tour se slovenskými Zoči Voči a náhlé personální změně na postu kytaristy. Během příprav páté studiové desky stihne své fanoušky potěšit desítkou koncertů, kterými se rozloučí s aktuální deskou Život se tě neptá na klubových pódiích.


Five O’Clock Tea, šestičlenná parta v čele s éterickou zpěvačkou Morgan, vstoupil do osmého roku své existence a stále si získává nové posluchače. „Na jarní Buxton tour se těšíme hned z několika důvodů: na podzim jsme moc klubů neobjeli, takže si to hodláme jarem pořádně vynahradit, nepochybně prohloubíme už tak přátelský vztahy se členy kapel zakázanÝovoce a Dilated a za sebe doufám, že oslovíme další fanoušky a poznáme nový lidi; přece jenom s kapelou, co má nádech punku, jsme snad nikdy turné nejeli“, podotýká kytarista Dirt.


Poslední palbou do vašich uší budou Dilated, kteří v současné době pracují na nové desce.
Vstupenky v předprodeji lze získat na ZDE ,kde lze taktéž využít službu Cool Ticket a zakoupit si lístek do chytrého telefonu. Více ZDE

koncertní menu se podává během celého dubna:

10.4. Praha, klub Futurum
11.4. Klatovy, Music club U Košile
12.4. Jaroměř, klub Bastion 35
18.4. Tišnov, RockStar Café
19.4. Havlíčkův Brod, Klub Oko
20.4. Želeč u Tábora, KD
25.4. Liberec, klub Viadukt
26.4. Domažlice, klub Death Magnetic


Akreditace se poskytují na základě předem zveřejněného článku nebo oficiálního plakátu na akci či vyvěšením na kulturním či společenském portálu. Žádost o akreditaci prosím posílejte nejpozději dva dny před vybraným koncertem na adresu aneta.hola@alfedus.com. V případě zájmu o další informace, fotografie v tiskové kvalitě nebo rozhovor využijte prosím níže uvedeného kontaktu.

Více informací získáte na:
zakazanyovoce.cz

facebook.com/zakazanYovoce

bandzone.cz/zakazanyovoce

fiveoclocktea.com

facebook.com/Fiveoclocktea


bandzone.cz/fiveoclocktea

dilated.cz


facebook.com/dilated.cz

bandzone.cz/dilated

alfedusmusic.cz

Nový Spark
venku od 30. ledna
Kalendář akcí
18.02. Parkway Drive
19.02. Aversions Crown, Psycroptic, Within Destruction
20.02. Rival Sons, The Sleepdogs
22.02. David Ellefson Basstory
23.02. Laibach
23.02. Alestorm
27.02. The Australian Pink Floyd Show
02.03. Dance With The Dead, Lebrock
03.03. Gaahls Wyrd, Tribulation, Uada
03.03. Haken
A co FAKKER!?