Nový Spark
venku od 31. srpna
Členové SOILWORK a ARCH ENEMY chystají dohromady další album

Členové SOILWORK a ARCH ENEMY chystají dohromady další album

THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA, švédská progresivní rocková supergroup sestávající se ze členů ARCH ENEMY, SOILWORK a dalších, oznámila, že nahrává svou třetí studiovku zvanou „Amber Galactic“. Má vyjít v květnu.

„‘Amber Galactic‘ bylo napsaná během pozdních nocí a příliš brzkých rán, kdy někdy, koutkem oka zachytíte útržek z jiné dimenze. Kdy jsou všechny ženy vesmírné velitelky se zlomeným srdcem ve večerních šatech, šampaňské je zadarmo a drogy vám neublíží. Chtěli jsme vytvořit více než hudební zážitek, chceme vytvořit alternativní realitu. Doufáme, že po poslechu ‚Amber Galactic‘ budete mít rozšířené oči, budete nadržení a lehce opilí,“ říká zpěvák Björn Strid.

„Muzikantství jako takové už není zajímavé, stejně jako technické aspekty vytváření muziky. Všichni jsme dospěli do bodu, kdy jsme schopni zahrát a zazpívat cokoli si zamaneme. Nemluvili jsme moc o riffových změnách nebo zesilovačích. Ale strávili jsme hodně času diskusemi nad Kierkegaardovým konceptem úzkosti, různými druhy šumivých vín, psychoakustickými aspekty modulace, přirozenou nadřazeností žen a proč vypadá perlový náhrdelník vždycky lépe, když ho nosí někdo se znuděným výrazem ve tváři,“ doplňuje kytarista David Andersson.


Sestava:
Björn Strid – zpěv
Sharlee D' Angelo - baskytara
David Andersson - kytara
Richard Larsson - klávesy
Jonas Källsbäck - bicí
Sebastian Forslund – kytary, perkuse

Jelikož THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA zatím nezveřejnili žádnou ze svých nových skladeb, poslechněte si starší.

Nový Spark
venku od 31. srpna
Kalendář akcí
29.09. Arkona
30.09. Alcest, Vampillia
02.10. The Rasmus
02.10. Walking Papers
03.10. The Rasmus
04.10. Hetroertzen, Sektarism, Lux Caelis
06.10. Schirenc Plays Pungent Stench
06.10. Titanic, SSOGE, Lunatic Gods, Dogma Art, Universe B
07.10. Sinsaenum
07.10. Per Gessle's Roxette
A co FAKKER!?