Nový Spark
venku od 29. listopadu
Což takhle dát si post punk křížený s dark wave? THEN COMES SILENCE k vašim službám

Což takhle dát si post punk křížený s dark wave? THEN COMES SILENCE k vašim službám

Nepotlačujte smrt, je to přirozená součást řádu věcí, říká frontman THEN COMES SILENCE, Alex Svenson. Kombinací dark wave a post punku dosahuje zajímavých výsledků. Okuste trochu temné energie v „Dead Cry For No One“.

THEN COMES SILENCE byli založeni v roce 2012 ve Stockholmu hlavním skladatelem a zpěvákem Alexem Svensonem. Vydali doposud tři dlouhohrající desky a pro čtvrté se spřáhli s vydavatelstvím Nuclear Blast. Dejte si první ochutnávka v podobě klipu k „Dead Cry For No One“.

Aby nové pouto oslavili, připravili videoklip k písni „The Dead Cry For No One“. „Má fascinace temnotou je stále středobodem mého točícího se světa a ovlivňuje každou píseň, kterou píši. V ‚Dead Cry For No One‘ vysvětluji vlastním jazykem naši nedůležitost a přechodnost versus povýšená ega, které si všichni nosíme s sebou,“ říká frontman Svenson.


„Zcela zásadně nám uniká celý rozsah naší existence. Nemělo by to být o tobě a tvé egu. Všichni jsme součástí něčeho většího. Když zemřeš, nebo někomu jinému je vdechnut život. Nepotlačuj smrt. No, snadněji se to říká, než dělá. Já mám rovněž ego příliš poznamenané tímto světem, ve kterém jsem vyrostl, a ve kterém žiji. Uvědomění si je prvním krokem.“

„Když jsem psal toto albu, přišel jsem o někoho velice blízkého. Tato píseň mi pomohla dostat se přes období smutku, ale není to sentimentální věc, má místo toho energii. Je to zdvižená pěst za mrtvé“.

Nový Spark
venku od 29. listopadu
Kalendář akcí
15.12. Terror, Deez Nuts, Backtrack, Risk It!
15.12. The Night Flight Orchestra, Black Mirrors
15.12. Death Metal Christmas
18.12. Caliban, Lionheart
20.12. Pretty Maids
12.01. Behemoth, At The Gates, Wolves In The Throne Room
19.01. Draconian, Harakiri for the sky
20.01. Persistence TOUR
25.01. Brainstorm
26.01. Brainstorm
A co FAKKER!?