Nový Spark
venku od 31. října
Dámský večířek s TEMPERANCE a ALIA TEMPORA v neděli v Melodce

Dámský večířek s TEMPERANCE a ALIA TEMPORA v neděli v Melodce

Zpěvačky, metal, melodie - právě tohle spojení čeká v neděli na návštěvníky brněnského klubu Melodka. Hlavní hvězdu večera - italské žhavé želízko na poli frontwoman metal bandů TEMPERANCE podpoří tuzemská vycházející hvězda ALIA TEMPORA v čele se zpěvačkou Markétou Morávkovou. Sestavu večera doplní ještě také italští power metalisté OVERTURES a gothic rockový BATALION D'AMOUR z Polska. Začátek je v 19:00.


Italští TEMPERANCE přivezou svou aktuální placku "The Earth Embracess Us All", která už loni, krátce po svém vydání, sklidila mezi kritiky řadu pozitivních ohlasů a v nejedné recenzi si vysloužila plné skóre. Kapela je atraktivní nejen díky své zpěvačce Chiaře Tricarico, ale také díky kombinaci moderny, metalu a folku. Zahráli si na jednom pódiu společně také s WITHIN TEMPTATION, SLIPKNOT nebo KORPIKLAANI.

Brněnská modern metalová ALIA TEMPORA patří ve svém žánru k české špičce, a to díky své energické show, důrazu na atraktivní image a hlavně díky šarmu zpěvačky Markéty Morávkové. Ta se mimochodem stala tváří nové značky a pořadu Spark TV Metal make-up . V případě ALIA TEMPORA se můžete těšit na hudební vlnu ve stylu DELAIN a AMARANTHE. Debut "Digital Cube" vydala kapela v roce 2015 a částečně se na něm podílel i kytarista DELAIN Timo Somers.

Nový Spark
venku od 31. října
Kalendář akcí
19.11. Nightwish, Beast In Black
20.11. Black Stone Cherry, Monster Truck
23.11. Tři Sestry, Slobodná Europa
23.11. Long Distance Calling
24.11. H.E.A.T., One Desire, Shiraz Lane
24.11. Naglfar, Schammasch
25.11. Anthrax, S.D.I.
25.11. August Burns Red
26.11. Genesis - Ray Wilson
27.11. Genesis - Ray Wilson
A co FAKKER!?