Nový Spark
venku od 1. března
Dark wave punkoví THE SOFT MOON míří do Brna

Dark wave punkoví THE SOFT MOON míří do Brna

Americký projekt odstartoval Luis Vasquez před necelými deseti lety. Během nich nahrál čtyři alba, pod kterými se podepsalo nejen vydavatelství Captured Tracks, loňskou desku s názvem „Criminal“ si vzal na starost respektovaný label Sacred Bones.

Post punková temnota, postmoderní maska, industriální atmosféra, syntetická omamná chladnost a duch starších desek NINE INCH NAILS. Vytažené basy, přesná rytmika a vokál, který dostal zase o trochu víc prostoru než v minulosti. Luis Vasquez nové album použil jako prostředek osobní zpovědi.

Jeho hlas, vypráví trauma z osmdesátých let z Mohavské pouště. Příběh plný násilí, nejistoty, boje se svým vlastním rozumem i strachem, že se změní v osobu, ve kterou sám pohrdá. Dokument války, noční můry a nejistoty otevírají Vasquezovu nejsilnější stránku.

THE SOFT MOON jsou ideálním průvodcem temné post-punkové vlny. Za sebou mají společné turné s DEPECHE MODE a Kabinet Múz je připraven, ve svém komorním prostředí, stát se tajemně temným vesmírem bez hranic a proplouvat na vlnách darkwave.

Jako další se představí DIZZCOCK, pražský producent, mimo jiné člen post-ravevových LIGHTNING GLOVE a vítěz soutěže Vinyla za debutové album, představí svoji porci ponurých beatů, ostrých samplů, soundu vycházejícího z raného dubstepu, odkazu britské post-grimeové scény a melancholického instrumentálního trapu. Letos v září vyšla jeho nová nahrávka „Unreal“ na labelu Baba Vanga.

Vstupenky jsou v předprodeji za 400 Kč, na místě pak v ceně 450 korun.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
19.03. Mike Shinoda
21.03. B. T. R.
22.03. Jethro Tull
22.03. David Ellefson Basstory
22.03. Suzi Quatro
23.03. Bloodbound, Dynazty, Manimal
23.03. Suzi Quatro
24.03. Solstafir
24.03. Jethro Tull
24.03. Suzi Quatro
A co FAKKER!?