Nový Spark
venku od 3. října
Dave Lombardo se svými PHILM rozdrtí pražskou Sedmičku a bratislavský Randal

Dave Lombardo se svými PHILM rozdrtí pražskou Sedmičku a bratislavský Randal

Do Prahy a Bratislavy míří se svou kapelou PHILM legendární bubeník Dave Lombardo. Někdejší člen Slayer a dalších kapel v novém projektu experimentuje v ranku progresivního rocku. Agresivita a živelnost - atributy typické pro Lombardovu bývalou kapelu - však zůstávají zachované i ve Philm.

"Největší výhoda PHILM je ta, že nikdy dopředu nebudete vědět, s čím vlastně přijdeme. Nápady, které se nám honí v hlavách, jsou opravdu šílené. Do jedné skladby dokážeme nasoukat neuvěřitelné zvraty a styly. Na novince jsem se snažil trochu víc bubenicky přitlačit na pilu, aby si fandové nemysleli, že jsem po vyhazovu ze SLAYER nějak drasticky vyměkl. (smích) Všechno se točí kolem kytary a bicích, nálady se nabalují a přicházejí neočekávané zvraty. Groove, klasický rock, funky, punk, post-hardcore, thrash, cokoli," řekl ke svému aktuálnímu působišti Lombardo v rozhovoru pro Spark.

Kapelu založil Lombardo v roce 2012 spolu s kytaristou a zpěvákem Gerrym Nestlerem a baskytaristou Franciscem Tomasellim. Za tři roky existence vydali dvě desky – Harmonic z roku 2012 a Fire From The Evening Sun z roku 2014. Instrumentálně divokou a syrovou hudbu mohou fanoušci vidět ve strahovském klubu 007, kde Philm vystoupí v pondělí 7. září. Akce se koná od 19 hodin. Kapelu doplní zatím nezveřejněný support. Na slovenské fanoušky se dostane o den později, a to v bratislavském klubu Randal.

Vstupenky na koncert Philm jsou k dispozici ve všech běžných předprodejních sítích, více informací najdete na webu pořadatelské agentury www.obscure.cz .

FB event:

https://www.facebook.com/events/543155185835087/
https://www.facebook.com/events/607632526044587/

Nový Spark
venku od 3. října
Kalendář akcí
Nenalezeny žádné akce
A co FAKKER!?