Nový Spark
venku od 29. června
Death metalová bruska ENTRAILS headlinerem festivalu SYMBOLIC u Kolína

Death metalová bruska ENTRAILS headlinerem festivalu SYMBOLIC u Kolína

První ročník našlapaného festivalu SYMBOLIC, který se zaměřuje na death, grind a další tvrdé žánry metalové oznamuje dalšího zahraničního headlinera. Po německých REVEL IN FLESH, se Třmi Dvory ponese kosti trhající sound ENTRAILS.


S ENTRAILS navrch přinášíme první várku kapel, které se ve Třech Dvorech u Kolína v termínu 4. - 7. 7. 2018 také objeví. Celkový počet vystupujících se nakonec ustálí na počtu úctyhodných 60 souborů!

„Myslím si, že se máte opravdu na co těšit. Rádi bychom Vám totiž v časovém prostoru nede-honestujícím vystupující představili kapely, o kterých si myslíme, že by mohli stát za Vaši pozor-nost. Pečlivě pro Vás vybíráme z naší i světové scény jména, která nás oslovila, bohužel mnohdy jména, která přes politiku některých větších festů nedostávají prostor k existenci jim vlastní – tedy ke koncertování. Co Vám navrch, na tomto místě, právě teď ještě mohu slíbit, je minimálně JEDEN hlavní headliner celého SYMBOLIC festu 2018, s kterým již několik měsíců intenzivně jed-náme. Vše se dozvíte, až uzraje ten správný čas,“ říká organizátor festivalu Dejvy.

Mrkněte na stránky pro další informace www.symbolic.cz . Lístky startují na velice příjemných 580 korunách za kus. K dostání v předprodeji na portálu Ticketstream.


Nový Spark
venku od 29. června
Kalendář akcí
22.07. Gruesome, Brutally Deceased, Caro, Kaar
22.07. The Dead Daisies
22.07. Soulfly
27.07. Fozzy
27.07. Obituary
31.07. Robert Plant and The Sensational Space Shifters
03.08. Ostrava v plamenech
08.08. Brutal Assault
09.08. Rock pod Kameňom
17.08. Rock of Sadská
A co FAKKER!?