Nový Spark
venku od 1. listopadu
Death metalová bruska ENTRAILS headlinerem festivalu SYMBOLIC u Kolína

Death metalová bruska ENTRAILS headlinerem festivalu SYMBOLIC u Kolína

První ročník našlapaného festivalu SYMBOLIC, který se zaměřuje na death, grind a další tvrdé žánry metalové oznamuje dalšího zahraničního headlinera. Po německých REVEL IN FLESH, se Třmi Dvory ponese kosti trhající sound ENTRAILS.


S ENTRAILS navrch přinášíme první várku kapel, které se ve Třech Dvorech u Kolína v termínu 4. - 7. 7. 2018 také objeví. Celkový počet vystupujících se nakonec ustálí na počtu úctyhodných 60 souborů!

„Myslím si, že se máte opravdu na co těšit. Rádi bychom Vám totiž v časovém prostoru nede-honestujícím vystupující představili kapely, o kterých si myslíme, že by mohli stát za Vaši pozor-nost. Pečlivě pro Vás vybíráme z naší i světové scény jména, která nás oslovila, bohužel mnohdy jména, která přes politiku některých větších festů nedostávají prostor k existenci jim vlastní – tedy ke koncertování. Co Vám navrch, na tomto místě, právě teď ještě mohu slíbit, je minimálně JEDEN hlavní headliner celého SYMBOLIC festu 2018, s kterým již několik měsíců intenzivně jed-náme. Vše se dozvíte, až uzraje ten správný čas,“ říká organizátor festivalu Dejvy.

Mrkněte na stránky pro další informace www.symbolic.cz . Lístky startují na velice příjemných 580 korunách za kus. K dostání v předprodeji na portálu Ticketstream.


Nový Spark
venku od 1. listopadu
Kalendář akcí
25.11. Textures
25.11. Pumpkins United
26.11. Vulture Industries, Panychida
26.11. In Flames, Five Finger Death Punch
28.11. Nothing More
30.11. Master's Hammer, Umbrtka
01.12. Dirkschneider
01.12. Sortilegia, Sinmara, Almyrvi, II
01.12. Hellvetica, Braindead
02.12. Winter Masters of Rock
A co FAKKER!?