Nový Spark
venku od 1. března
Death metalová bruska ENTRAILS headlinerem festivalu SYMBOLIC u Kolína

Death metalová bruska ENTRAILS headlinerem festivalu SYMBOLIC u Kolína

První ročník našlapaného festivalu SYMBOLIC, který se zaměřuje na death, grind a další tvrdé žánry metalové oznamuje dalšího zahraničního headlinera. Po německých REVEL IN FLESH, se Třmi Dvory ponese kosti trhající sound ENTRAILS.


S ENTRAILS navrch přinášíme první várku kapel, které se ve Třech Dvorech u Kolína v termínu 4. - 7. 7. 2018 také objeví. Celkový počet vystupujících se nakonec ustálí na počtu úctyhodných 60 souborů!

„Myslím si, že se máte opravdu na co těšit. Rádi bychom Vám totiž v časovém prostoru nede-honestujícím vystupující představili kapely, o kterých si myslíme, že by mohli stát za Vaši pozor-nost. Pečlivě pro Vás vybíráme z naší i světové scény jména, která nás oslovila, bohužel mnohdy jména, která přes politiku některých větších festů nedostávají prostor k existenci jim vlastní – tedy ke koncertování. Co Vám navrch, na tomto místě, právě teď ještě mohu slíbit, je minimálně JEDEN hlavní headliner celého SYMBOLIC festu 2018, s kterým již několik měsíců intenzivně jed-náme. Vše se dozvíte, až uzraje ten správný čas,“ říká organizátor festivalu Dejvy.

Mrkněte na stránky pro další informace www.symbolic.cz . Lístky startují na velice příjemných 580 korunách za kus. K dostání v předprodeji na portálu Ticketstream.


Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
26.03. Fleshgod Apocalypse
30.03. Pretty Maids, Pink Cream 69
02.04. Metallica, Kvelertak
10.04. Magnum
25.04. Jethro Tull Martin Barre & Band
26.04. Jethro Tull Martin Barre & Band
27.04. Roger Waters
28.04. Roger Waters
20.10. Tankard, Catastrofy, Fusion Bomb, Warfect
21.10. Tankard, Catastrofy, Fusion Bomb, Warfect
A co FAKKER!?