Nový Spark
venku od 29. března
Dita Von Teese: Mansonova bejvalka v Praze

Dita Von Teese: Mansonova bejvalka v Praze

Vyhlížíte už koncerty megakapel na příští rok? Tak pozor, aby vám neunikly méně známé klenoty. Na konci listopadu se chystá do Prahy show, kterou byste si neměli nechat ujít.

Dita Von Teese v rámci letošního evropského turné představí kritiky uznávanou show „The Art of the Teese“ v pražském Kongresovém centru, 22. listopadu 2018 chce dokázat na večeru plném půvabu a svádění českému publiku, proč je považována za nejzářivější hvězdu burlesky.

Dita Von Teese a Marilyn Manson spolu tvořili pár dlouhých deset let. A už to vypadalo, že slavný bouřlivák našel tu pravou a nechal se zkrotit, ale vztah nakonec skončil kvůli odlišným názorům na život a hlavně kvůli Mansonově provalené nevěře. V hudebních kruzích je však Dita i nadále velmi známá, protože často účinkuje v hudebních videoklipech, objevila se například s DIE ANTWOORD, 30 SECONDS TO MARS nebo MONARCHY. Sama vydala na začátku tohoto roku své debutové album.

A s čím Dita do Prahy dorazí? Nečekejte žádnou punkovou kapelu nebo snad metalovou symfonii, Dita je totiž královnou burlesky. Burleska je hudebně-komediální umění plné nadsázky, parodie a satiry, ale také elegantního provokování a striptýzových čísel.

„Moje vystoupení v Evropě jsou tak trochu jako splněný sen,“ říká Dita. „Tato show není jako žádná jiná. Je obsazena těmi nejlepšími burleskami z celého světa, které reprezentují rozdílnost v kráse, věku, pohlaví i tvaru těla. Praha vždy byla jedno z mých nejoblíbenějších měst v Evropě, a jsem proto obzvlášť ráda, že má závěrečná show bude právě tam.“

Dita vystoupí 22. listopadu v Kongresovém centru v Praze. Více informací najdete na FB události: https://www.facebook.com/events/593348401037212/

Nový Spark
venku od 29. března
Kalendář akcí
04.04. Septicflesh, Krisiun, Diabolical, Science of Disorder
05.04. Cult of fire, Lamia Vox
06.04. Enter Shikari
06.04. Devin Townsend akusticky
07.04. Neal Morse Band
08.04. Der Weg Einer Freiheit, Celeste, The Devils Trade
11.04. Doga, Limetal
11.04. Bullet For My Valentine
13.04. Doug Aldrich & Burning Rain
13.04. Claudio Simonetti’s Goblin
A co FAKKER!?