Nový Spark
venku od 1. března
DORO získala cenu Golden Gods a stala se královnou

DORO získala cenu Golden Gods a stala se královnou

Minulou neděli se Londýn stal svědkem korunovace královny. Doro Pesch, doprovázená bouřlivým potleskem 2500 hostů, převzala cenu “Metal Hammer Golden Gods" v kategorii "Legenda". Při příležitosti korunovace metalové královny zahrál její nejlepší kamarád Lemmy Kilmister s Motörhead.

Teď je to oficiální!

Nejúspěšnější německá rocková zpěvačka byla povýšena do statusu "žijící legenda" v zemi původu heavy metalu. Tento večer se stal jedním ze zářících vrcholů její třicetileté kariéry, během které prodala přes 10 milionů alb a odehrála více než 2800 koncertů v šedesáti zemích světa.

"Jsem hluboce poctěna a nepopsatelně šťastná.", řekla Doro. "Jako umělec si celý život přeješ takovou formu uznání, protože víš, že se den za dnem dřeš jako kůň. Této ceny si nesmírně vážím a chtěla bych, abyste věděli, že bych to nikdy nedotáhla tak daleko bez podpory mých fanoušků, kteří jsou naprosto úžasní."

V roce 1983, když bylo jí bylo 19 let, začala Doro svojí kariéru v Düsseldorfu. Pouhé 4 roky poté prorazila s novou kapelou s názvem WARLOCK a podařilo se jim prodat přes 5 milionů kopií mistrovského díla "Triump And Agony". Alba, které mimo jiné obsahovalo takové šlágry jako "All We Are" a "Für Immer".

SPARK SE PŘIDÁVÁ KE GRATULANTŮM!

V Čechách se na DORO můžete těšit 11. října 2013 ve Zlíně v Rock Café! Lístek si můžeš koupit ZDE

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
20.03. G3 - Satriani, Petrucci, Uli Jon Roth
26.03. Fleshgod Apocalypse
30.03. Pretty Maids, Pink Cream 69
02.04. Metallica, Kvelertak
10.04. Magnum
25.04. Jethro Tull Martin Barre & Band
26.04. Jethro Tull Martin Barre & Band
27.04. Roger Waters
28.04. Roger Waters
20.10. Tankard, Catastrofy, Fusion Bomb, Warfect
A co FAKKER!?