Nový Spark
venku od 29. listopadu
DORO získala cenu Golden Gods a stala se královnou

DORO získala cenu Golden Gods a stala se královnou

Minulou neděli se Londýn stal svědkem korunovace královny. Doro Pesch, doprovázená bouřlivým potleskem 2500 hostů, převzala cenu “Metal Hammer Golden Gods" v kategorii "Legenda". Při příležitosti korunovace metalové královny zahrál její nejlepší kamarád Lemmy Kilmister s Motörhead.

Teď je to oficiální!

Nejúspěšnější německá rocková zpěvačka byla povýšena do statusu "žijící legenda" v zemi původu heavy metalu. Tento večer se stal jedním ze zářících vrcholů její třicetileté kariéry, během které prodala přes 10 milionů alb a odehrála více než 2800 koncertů v šedesáti zemích světa.

"Jsem hluboce poctěna a nepopsatelně šťastná.", řekla Doro. "Jako umělec si celý život přeješ takovou formu uznání, protože víš, že se den za dnem dřeš jako kůň. Této ceny si nesmírně vážím a chtěla bych, abyste věděli, že bych to nikdy nedotáhla tak daleko bez podpory mých fanoušků, kteří jsou naprosto úžasní."

V roce 1983, když bylo jí bylo 19 let, začala Doro svojí kariéru v Düsseldorfu. Pouhé 4 roky poté prorazila s novou kapelou s názvem WARLOCK a podařilo se jim prodat přes 5 milionů kopií mistrovského díla "Triump And Agony". Alba, které mimo jiné obsahovalo takové šlágry jako "All We Are" a "Für Immer".

SPARK SE PŘIDÁVÁ KE GRATULANTŮM!

V Čechách se na DORO můžete těšit 11. října 2013 ve Zlíně v Rock Café! Lístek si můžeš koupit ZDE

Nový Spark
venku od 29. listopadu
Kalendář akcí
11.12. Zhrine, Ulssect
11.12. Tarja
11.12. Within Temptation
12.12. Hank von hell, Virginia hill, Tyler Leeds
12.12. Six feet under, Incite
12.12. Tarja
13.12. All That Remains
13.12. Tarja
14.12. Tarja
15.12. Terror, Deez Nuts, Backtrack, Risk It!
A co FAKKER!?