Nový Spark
venku od 31. října
ETEF OPEN AIR FEST se bude konat 21–22.7. 2017 na volyňském koupališti.

ETEF OPEN AIR FEST se bude konat 21–22.7. 2017 na volyňském koupališti.

Zdravíme všechny fanoušky UG metalu a hlásíme se s novinkami z tábora Enter The Eternal Fire Festivalu!

Jak jsme již uvedli v záhlaví, třetí ročník našeho festivalu se uskuteční o víkendu 21. - 22. července 2017 a s potěšením můžeme konstatovat, že v mnohém zůstane při osvědčené kvalitě – místem konání opět bude překrásný prvorepublikový areál městského koupaliště ve Volyni. Ba ani zázemí, tj. tým pořadatelů, zvukařů, občerstvení a veškerých služeb se nemění, začínáme být opravdu sehraní a už se na vás všechny těšíme.

V uplynulých měsících jsme nelenili a hledali jsme, poptávali, porovnávali, bookovali a výsledkem je již téměř dokončený line-up pro příští rok. Vystoupí celkem 20 až 22 kapel z nichž minimálně třetina bude ze zahraničí. Myslíme si, že se letos podařilo sehnat zajímavá, kvalitní a silná jména. Stále víc nám to popravdě připomíná formát zaniklých Open Hell Festivalů (aneb srdci neporučíš, my to jinak neumíme :-). Abychom vás ale řádně navnadili a vybičovali vaši zvědavost, budeme zatím tajnůstkáři a prozrazovat budeme každých čtrnáct dní po dvou kapelách (aneb i my se to PR třeba jednou naučíme :-).

První potvrzenou a oficiálně oznámenou kapelou je AVENGER (to je šok co :-))). Kapela, v které oba (Honza a Rámus) hrajeme, kapela, která je odkojená dvanáctkou dudákem ve volyňské Raqárně (pro neznalce místní nobl podnik :-)) a která se příští rok dožívá neuvěřitelných 25 let existence. Kapela, která má aktuálně nejsilnější sestavu v historii (tfuj tfuj..... tak ať konečně vydrží) a novou desku „Mír v harému smrti“ na spadnutí.


A abyste neřekli, že jste se v této tiskovce nic nového nedozvěděli :-)) druhou oznámenou kapelou se stávají temní death metal maniaci ze severní Itálie - kapela VALGRIND. Chlapi přísahají na zběsilé tempo, neprostupnou atmosféru a svým pojetím tvorby připomínají ranou tvorbu legendy MORBID ANGEL. Ale samozřejmě se nejedná o bezduchou kopírku, poznáte že se jedná o kapelu z Itálie (specifická melodika se v určitých chvílích prostě nezapře). I tito pánové mají lecos za sebou, VALGRIND vznikl jen o rok déle než AVENGER (v roce 1993). Tomu odpovídá naprosto suverénní muzikantská zručnost a nasazení. Svět neni spravedlivej, tahle kapela patří na světová podia! K prohlédnutí zde :


To je z našeho tábora prozatím vše, budeme se vám pravidelně hlásit, sledujte naše informační kanály ať nic nepropásnete!

www.etef.cz

Zdar! Honza/Rámus jménem celého týmu ETEF O.A.

Nový Spark
venku od 31. října
Kalendář akcí
20.11. Black Stone Cherry, Monster Truck
23.11. Tři Sestry, Slobodná Europa
23.11. Long Distance Calling
24.11. H.E.A.T., One Desire, Shiraz Lane
24.11. Naglfar, Schammasch
25.11. Anthrax, S.D.I.
25.11. August Burns Red
26.11. Genesis - Ray Wilson
27.11. Genesis - Ray Wilson
29.11. Bryan Adams
A co FAKKER!?