Nový Spark
venku od 29. listopadu
FIVE FINGER DEATH PUNCH bez zpěváka. Ivana Moodyho sužují psychické problémy

FIVE FINGER DEATH PUNCH bez zpěváka. Ivana Moodyho sužují psychické problémy

Frontman FIVE FINGER DEATH PUNCH Ivan Moody už zase lítá v maléru. A odnesla to i jeho kapela, která musela na zbývající koncerty turné sehnat nového zpěváka.

Groovemetalová mlátička má před sebou posledních pár termínů severoamerické šňůry se SHINEDOWN, SIXX: A.M. a dalšími. Zpěváka Ivana Moodyho ale za mikrofonem neuvidíte, jelikož mu vystupování neumožňují údajné psychické problémy. Záskok byl svěřen frontmanovi ALL THAT REMAINS Philu Labontemu.

První náznaky potíží se objevily před pár dny během koncertu ve Worcesteru. Ten FIVE FINGER DEATH PUNCH předčasně ukončili poté, co Moody na pódiu prohlásil, že mu ten samý den zemřela matka. Basák Chris Kael zklamaným fanouškům omlouval odchod kapely z pódia tak, že muzikanti chtěli svého parťáka podpořit v těžkých chvílích. Jenže později se nechala slyšet Ivanova sestra s informací, že nikdo z jejich rodiny nezemřel. Trochu nového světla vnesl do situace sám zpěvák prohlášením o svých psychických problémech, které prý nemají co dělat s alkoholem ani drogami. V hudebních kuloárech se však v souvislosti s těmito podivnostmi špitá právě o alkoholu.

Kytarista Zoltan Bathory dodává: „Ivan je náš bratr a plně ho podporujeme. Chceme, aby se o sebe postaral a dal se co nejdřív dohromady. Řešili jsme možné zrušení koncertů, ale ostatní skupiny, které s námi jedou tour stály pevně při nás a taky jsme nechtěli zklamat naše fanoušky.“

foto je z letošního RFP: Ilona Gerasymova

Nový Spark
venku od 29. listopadu
Kalendář akcí
11.12. Zhrine, Ulssect
11.12. Tarja
11.12. Within Temptation
12.12. Hank von hell, Virginia hill, Tyler Leeds
12.12. Six feet under, Incite
12.12. Tarja
13.12. All That Remains
13.12. Tarja
14.12. Tarja
15.12. Terror, Deez Nuts, Backtrack, Risk It!
A co FAKKER!?