Nový Spark
venku od 31. srpna
FIVE FINGER DEATH PUNCH bez zpěváka. Ivana Moodyho sužují psychické problémy

FIVE FINGER DEATH PUNCH bez zpěváka. Ivana Moodyho sužují psychické problémy

Frontman FIVE FINGER DEATH PUNCH Ivan Moody už zase lítá v maléru. A odnesla to i jeho kapela, která musela na zbývající koncerty turné sehnat nového zpěváka.

Groovemetalová mlátička má před sebou posledních pár termínů severoamerické šňůry se SHINEDOWN, SIXX: A.M. a dalšími. Zpěváka Ivana Moodyho ale za mikrofonem neuvidíte, jelikož mu vystupování neumožňují údajné psychické problémy. Záskok byl svěřen frontmanovi ALL THAT REMAINS Philu Labontemu.

První náznaky potíží se objevily před pár dny během koncertu ve Worcesteru. Ten FIVE FINGER DEATH PUNCH předčasně ukončili poté, co Moody na pódiu prohlásil, že mu ten samý den zemřela matka. Basák Chris Kael zklamaným fanouškům omlouval odchod kapely z pódia tak, že muzikanti chtěli svého parťáka podpořit v těžkých chvílích. Jenže později se nechala slyšet Ivanova sestra s informací, že nikdo z jejich rodiny nezemřel. Trochu nového světla vnesl do situace sám zpěvák prohlášením o svých psychických problémech, které prý nemají co dělat s alkoholem ani drogami. V hudebních kuloárech se však v souvislosti s těmito podivnostmi špitá právě o alkoholu.

Kytarista Zoltan Bathory dodává: „Ivan je náš bratr a plně ho podporujeme. Chceme, aby se o sebe postaral a dal se co nejdřív dohromady. Řešili jsme možné zrušení koncertů, ale ostatní skupiny, které s námi jedou tour stály pevně při nás a taky jsme nechtěli zklamat naše fanoušky.“

foto je z letošního RFP: Ilona Gerasymova

Nový Spark
venku od 31. srpna
Kalendář akcí
29.09. Arkona
30.09. Alcest, Vampillia
02.10. The Rasmus
02.10. Walking Papers
03.10. The Rasmus
04.10. Hetroertzen, Sektarism, Lux Caelis
06.10. Schirenc Plays Pungent Stench
06.10. Titanic, SSOGE, Lunatic Gods, Dogma Art, Universe B
07.10. Sinsaenum
07.10. Per Gessle's Roxette
A co FAKKER!?