Nový Spark
venku od 1. března
Flashback THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA cukruje

Flashback THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA cukruje

Milenci v dešti. Přesně tak se jmenuje další singl švédského osmdesátkového zjevení pod taktovkou Björna Strida z jinak melodeathových SOILWORK. Choutky po kroutivých pohybech a skocích do minulosti tak dostávají další netušený rozměr.

„Lovers in the Rain“ jsou další uvolněnou peckou z nového alba „Sometimes The World Ain't Enough“, které vyjde 29. června. Spark švédskou kapelu vyznavačů metalu i hudební nostalgie nedávno vyzpovídal a v příštím čísle se můžete těšit na aktuální rozhovor.

„Nový singl je zvukovým svědkem notoricky známých pocitů, které jsme všichni cítili, když jsme poprvé drželi za ruku svojí čerstvou lásku. Intenzivní štěstí, kdy naše srdce bije tak rychle, až člověka zachvacují záchvaty paniky. Jenže někde vzadu už v tu chvíli cítíme, že jednoho dne idylka skončí. Nikdy už však nebude nic stejné a magické bezprostřední okamžiky, už nám nikdo nevezme,“ dojímají se silou momentu retro pohodáři THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA, kteří prostě umí „zabrousit“ do problému a přitom zůstat nad věcí.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
22.03. Jethro Tull
22.03. David Ellefson Basstory
22.03. Suzi Quatro
23.03. Bloodbound, Dynazty, Manimal
23.03. Suzi Quatro
24.03. Solstafir
24.03. Jethro Tull
24.03. Suzi Quatro
25.03. Larkin Poe
25.03. Incantation, Defeated Sanity, Skinned
A co FAKKER!?