Nový Spark
venku od 29. listopadu
Flashback THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA cukruje

Flashback THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA cukruje

Milenci v dešti. Přesně tak se jmenuje další singl švédského osmdesátkového zjevení pod taktovkou Björna Strida z jinak melodeathových SOILWORK. Choutky po kroutivých pohybech a skocích do minulosti tak dostávají další netušený rozměr.

„Lovers in the Rain“ jsou další uvolněnou peckou z nového alba „Sometimes The World Ain't Enough“, které vyjde 29. června. Spark švédskou kapelu vyznavačů metalu i hudební nostalgie nedávno vyzpovídal a v příštím čísle se můžete těšit na aktuální rozhovor.

„Nový singl je zvukovým svědkem notoricky známých pocitů, které jsme všichni cítili, když jsme poprvé drželi za ruku svojí čerstvou lásku. Intenzivní štěstí, kdy naše srdce bije tak rychle, až člověka zachvacují záchvaty paniky. Jenže někde vzadu už v tu chvíli cítíme, že jednoho dne idylka skončí. Nikdy už však nebude nic stejné a magické bezprostřední okamžiky, už nám nikdo nevezme,“ dojímají se silou momentu retro pohodáři THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA, kteří prostě umí „zabrousit“ do problému a přitom zůstat nad věcí.

Nový Spark
venku od 29. listopadu
Kalendář akcí
18.12. Caliban, Lionheart
20.12. Pretty Maids
12.01. Behemoth, At The Gates, Wolves In The Throne Room
19.01. Draconian, Harakiri for the sky
20.01. Persistence TOUR
25.01. Brainstorm
26.01. Brainstorm
26.01. Behemoth, At the Gates, Wolves in The Throne Room
27.01. Amorphis, Soilwork, Jinjer, Nailed to Obscurity
28.01. Amorphis, Soilwork, Jinjer, Nailed to Obscurity
A co FAKKER!?