Nový Spark
venku od 30. ledna
Geoff Tate plánuje završit trilogii „Operation: Mindcrime“

Geoff Tate plánuje završit trilogii „Operation: Mindcrime“

Geoff Tate, bývalý zpěvák QUEENSRŸCHE, zamýšlí završit trilogii „Operation: Mindcrime“. Jméno QUEENSRŸCHE už sice na základě vyrovnání se svými někdejšími spoluhráči nebude moct po skončení aktuálního rozlučkového turné používat, se svými současnými spoluhráči, s nimiž hraje právě materiál z obou dílů zásadního metalového konceptu, však hodlá pokračovat pod názvem OPERATION: MINDCRIME. Nahrát třetí díl, který příběh završí, mají v plánu v září.

„Snažil jsem se ten příběh zeštíhlit a nakonec jsem se dostal na sedmatřicet nápadů, které potřebují zpodobnit, aby ho završily. Věděl jsem, že jedna deska na to stačit nebude a že to musí být trilogie,“ vysvětluje Tate. Vydat by chtěl třetí „Operation: Mindcrime“ příští rok na jaře.

Doplňme, že aktuálně ho v sestavě doplňují následující muži: bývalí spolupracovníci z QUEENSRŸCHE Kelly Gray (kytara, baskytara) a Randy Gane (klávesy), bývalý bubeník AC/DC a DIO Simon Wright a basák Rudy Sarzo, který má rovněž zkušenosti například od Ronnieho Jamese Dia.

Nový Spark
venku od 30. ledna
Kalendář akcí
23.02. Laibach
23.02. Alestorm
27.02. The Australian Pink Floyd Show
02.03. Dance With The Dead, Lebrock
03.03. Gaahls Wyrd, Tribulation, Uada
03.03. Haken
06.03. Riverside
07.03. Riverside
07.03. Doggie White- Best Off Rainbow, MSG, Malmsteen
09.03. Pertubator
A co FAKKER!?