Nový Spark
venku od 31. října
Geoff Tate plánuje završit trilogii „Operation: Mindcrime“

Geoff Tate plánuje završit trilogii „Operation: Mindcrime“

Geoff Tate, bývalý zpěvák QUEENSRŸCHE, zamýšlí završit trilogii „Operation: Mindcrime“. Jméno QUEENSRŸCHE už sice na základě vyrovnání se svými někdejšími spoluhráči nebude moct po skončení aktuálního rozlučkového turné používat, se svými současnými spoluhráči, s nimiž hraje právě materiál z obou dílů zásadního metalového konceptu, však hodlá pokračovat pod názvem OPERATION: MINDCRIME. Nahrát třetí díl, který příběh završí, mají v plánu v září.

„Snažil jsem se ten příběh zeštíhlit a nakonec jsem se dostal na sedmatřicet nápadů, které potřebují zpodobnit, aby ho završily. Věděl jsem, že jedna deska na to stačit nebude a že to musí být trilogie,“ vysvětluje Tate. Vydat by chtěl třetí „Operation: Mindcrime“ příští rok na jaře.

Doplňme, že aktuálně ho v sestavě doplňují následující muži: bývalí spolupracovníci z QUEENSRŸCHE Kelly Gray (kytara, baskytara) a Randy Gane (klávesy), bývalý bubeník AC/DC a DIO Simon Wright a basák Rudy Sarzo, který má rovněž zkušenosti například od Ronnieho Jamese Dia.

Nový Spark
venku od 31. října
Kalendář akcí
19.11. Nightwish, Beast In Black
20.11. Black Stone Cherry, Monster Truck
23.11. Tři Sestry, Slobodná Europa
23.11. Long Distance Calling
24.11. H.E.A.T., One Desire, Shiraz Lane
24.11. Naglfar, Schammasch
25.11. Anthrax, S.D.I.
25.11. August Burns Red
26.11. Genesis - Ray Wilson
27.11. Genesis - Ray Wilson
A co FAKKER!?