Nový Spark
venku od 1. března
Glam rockeři BAD JOKER’S CREAM vypustili svůj první klip

Glam rockeři BAD JOKER’S CREAM vypustili svůj první klip

Glam/Hard rocková kapela BAD JOKER´S CREAM, která má za své čtyřleté působení na rockové scéně na kontě debutové album „Behind The Mask“ (2016) a EP „First Cream“ (2014), přichází ke konci roku 2017 se singlem „Perfect Deal“, který je podpořen prvním oficiálním videoklipem této úderné formace.

Sestava kapely:
Stacee Roxx - Zpěv/El. Kytara
Jamie Lee Caster - El. Kytara
Tommy Ace - Vokál/Basa
Mr. Dave J. - Vokál/Bicí

Skladba „Perfect Deal“ otevírá výše zmiňované album „Behind The Mask“ a vyšla jako singl již v roce vydání desky. Nyní, o rok později, kapela tuto skladbu přepracovala a vydala ji v tzv. „Rerecorded“ verzi (ve spolupráci s GM Recording Studio a MaQ Records) a natočila k ní videoklip. Kamery, střihu a velké části režie se ujal kameraman a fotograf Matěj Bujnoch.

„Hudební videoklip byl pro mě obrovskou výzvou. Převážně tvořím klipy různých slavnostních událostí. Určitě to ale nebyla poslední věc, kterou jsme s klukama dali dohromady. Já jsem s klipem spokojen a věřím, že s ním budou spokojeni kluci i všichni ostatní.“ řekl Matěj.

Původní nápad a scénář pochází od samotných členů kapely. Navzdory faktu, že se jedná o první oficiální videoklip kapely Bad Joker’s Cream, jej kluci pojali velmi odvážně, jelikož je od začátku do konce hraný. Krkolomné kreace a rock’n‘rollová gesta, kterými se většina mladých kapel snaží vyplnit čas nebo zakrýt nedostatky, zde nenajdete. Frontman kapely Stacee říká: „Chtěli bychom naši kapelu svým prvním klipem všem představit, ukázat takovou, jaká je a na nic si nehrát.“ Divák má tudíž možnost věnovat se ústřednímu příběhu a také drobným detailům a náznakům. Samotný děj není příliš složitý.

Nadneseně se jedná o ztvárnění hudebních poměrů, kdy za muzikanty stojí osoba v pozadí, která tahá za nitky a ovládá je. V tomto příběhu je tato osoba ztvárněná „Jokerem“, který na první pohled „dává“, ale ve skutečnosti to dělá pro svůj osobní profit. Postupně proměňuje lidi, které potká, v členy kapely a daruje jim tak život rockových hvězd. Ovšem nic není zadarmo… Díky nejasnému závěru je navíc klip otevřený rozdílným názorům a interpretacím. Nadcházející rok kapela Bad Joker´s Cream zasvětí především přípravě nového, v pořadí druhého, studiového alba a dále samozřejmě aktivnímu vystupování.


Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
23.03. Bloodbound, Dynazty, Manimal
23.03. Suzi Quatro
24.03. Solstafir
24.03. Jethro Tull
24.03. Suzi Quatro
25.03. Larkin Poe
25.03. Incantation, Defeated Sanity, Skinned
26.03. Solstafir
26.03. Incantation, Defeated Sanity, Skinned
28.03. Sonata Arctica
A co FAKKER!?