Nový Spark
venku od 30. května
Glenn Hughes si do Prahy odskočí z natáčení s BLACK COUNTRY COMMUNION

Glenn Hughes si do Prahy odskočí z natáčení s BLACK COUNTRY COMMUNION

Jeden z nejznámějších zpěváků rockové historie Glenn Hughes vystoupí v pondělí 13. února v Praze. Od 20.00 zahraje v rámci svého evropského turné k propagaci aktuálního alba „Resonate“ v Meetfactory. Měsíc před akcí odhaluje informace ke koncertu, který otevřou britští rockeři STONE BROKEN.

„Dorazíme ve čtyřech. Na kytaru zahraje Søren Andersen, na bicí Pontus Engborg a na klávesy Jay Boe. Repertoár se bude skládat z mixu skladeb z nového alba Resonate a samozřejmě ze všech mých historický hitů z nejrůznějších dekád,“ říká Glenn Hughes, který prozradil, že na turné vyrazí přímo ze studia v Los Angeles, kde připravuje nový materiál se supergroup s BLACK COUNTRY COMMUNION, v níž spojil své síly s kytaristou Joe Bonamassou nebo bubeníkem Jasonem Bonhamem.

„Z evropského turné včetně pražského koncertu jsem nadšený a rád bych vzkázal fanouškům, že turné bude o rockové hudbě a o tom, co znamená pro mne, moji kapelu, ale i naše fanoušky. Pojďme si užít zabijáckou noc, určenou milovníkům rocku, kteří si dokážou užít koncert. Uvidíme se u pódia,“ říká zpěvák. Glenn Hughes během své kariéry prošel několika zásadními kapelami. Mimo své sólové dráhy to byli především DEEP PURPLE a BLACK SABBATH. „Od každého projektu a lidí v něm jsem se něco naučil. Je důležité se neustále učit, abychom rostli. Věřím v karmu a v to, že nežijeme jenom jednou. Věřím, že ostatním lidem se má pomáhat. I o tom je ostatně nové album Resonate,“ dodává.

Časový plán koncertu
19:00 dveře
20:00 – 20:40 STONE BROKEN
21:10 GLENN HUGHES

Vstupenky jsou v předprodejních sítích Ticketportal a Ticketstream.

Nový Spark
venku od 30. května
Kalendář akcí
26.06. Sons Of Apollo
26.06. King Crimson
27.06. King Crimson
28.06. Aerodrome
01.07. Pearl Jam
02.07. Deep Purple
04.07. Symbolic Fest
04.07. Rock For People
04.07. The Rolling Stones
04.07. In Flames
A co FAKKER!?