Nový Spark
venku od 31. srpna
Glenn Hughes si do Prahy odskočí z natáčení s BLACK COUNTRY COMMUNION

Glenn Hughes si do Prahy odskočí z natáčení s BLACK COUNTRY COMMUNION

Jeden z nejznámějších zpěváků rockové historie Glenn Hughes vystoupí v pondělí 13. února v Praze. Od 20.00 zahraje v rámci svého evropského turné k propagaci aktuálního alba „Resonate“ v Meetfactory. Měsíc před akcí odhaluje informace ke koncertu, který otevřou britští rockeři STONE BROKEN.

„Dorazíme ve čtyřech. Na kytaru zahraje Søren Andersen, na bicí Pontus Engborg a na klávesy Jay Boe. Repertoár se bude skládat z mixu skladeb z nového alba Resonate a samozřejmě ze všech mých historický hitů z nejrůznějších dekád,“ říká Glenn Hughes, který prozradil, že na turné vyrazí přímo ze studia v Los Angeles, kde připravuje nový materiál se supergroup s BLACK COUNTRY COMMUNION, v níž spojil své síly s kytaristou Joe Bonamassou nebo bubeníkem Jasonem Bonhamem.

„Z evropského turné včetně pražského koncertu jsem nadšený a rád bych vzkázal fanouškům, že turné bude o rockové hudbě a o tom, co znamená pro mne, moji kapelu, ale i naše fanoušky. Pojďme si užít zabijáckou noc, určenou milovníkům rocku, kteří si dokážou užít koncert. Uvidíme se u pódia,“ říká zpěvák. Glenn Hughes během své kariéry prošel několika zásadními kapelami. Mimo své sólové dráhy to byli především DEEP PURPLE a BLACK SABBATH. „Od každého projektu a lidí v něm jsem se něco naučil. Je důležité se neustále učit, abychom rostli. Věřím v karmu a v to, že nežijeme jenom jednou. Věřím, že ostatním lidem se má pomáhat. I o tom je ostatně nové album Resonate,“ dodává.

Časový plán koncertu
19:00 dveře
20:00 – 20:40 STONE BROKEN
21:10 GLENN HUGHES

Vstupenky jsou v předprodejních sítích Ticketportal a Ticketstream.

Nový Spark
venku od 31. srpna
Kalendář akcí
23.09. Graveyard, Bombus
29.09. Arkona
02.10. The Rasmus
02.10. Walking Papers
03.10. The Rasmus
04.10. Hetroertzen, Sektarism, Lux Caelis
07.10. Sinsaenum
07.10. Per Gessle's Roxette
08.10. Crown The Empire, Volumes, Coldrain
10.10. Kamelot
A co FAKKER!?