Nový Spark
venku od 29. června
GUTTURAL GORE GRIND MAFIA festival #7

GUTTURAL GORE GRIND MAFIA festival #7


Nejzvrácenější a největší zimní gore-grind-death metalový festival v ČR je tady!
14. 02. 2015
Ostrava, Barrák Music Club + Plán B Hardcore Cafe

Po dlouhých letech do Ostravy na klubový koncert exklusivně zavítá totální grindcore šílenství INHUMATE z Francie!!! Rozbitá hlava, rozbité mikfrofony, desítky fans na pódiu, stagediving, extrémní wall of death, kterého se rád účastní i frontman Christophe, absolutní masakr a geniální hudba! Už jste doma?

Z Evropy očekávejte útok z Polska v podobě grindových EPITOME (nové album a návrat na GGGM po dlouhých 7 letech!) a u nás stále populárnějších death metalových OFFENCE. Německo tentokrát budou zastupovat thrash/death borci ROADKILL XIII a ještě old skullovější a hlavně satanističtější DEATHRONATION. Tradiční grindcore si užijete v podání slováků ATTACK OF RAGE. FLESHLESS za pár měsíců vydávají nové album a tak se kromě nových válů konečně můžete těšit i na songy zatím neslyšené! Nebude chybět zábava a tanec o které se postarají SPILENESS FUCKERS s novým frontmanem (Topi z PIGSTY), dále all star sexy dance gore projekt FELISHA a také GABRIA ODIBIL aka LIBIDO AIRBAG revival. Z našich severomoravských luhů a hájů se můžete nadále těšit na hardcore/death KHATANO nebo staroškolský death v podání DEAD CARNAGE. Orlovští PRASELIZER se pak představí s novým živým bubeníkem!

Nechybí tradiční tombola o lístky na festivaly OBSCENE EXTREME 2015, FEKAL PARTY 2015, DEATHNOISE OPEN AIR 2015, na koncerty ROTTEN SOUND, SIX FEET UNDER a mnohem více! Samozřejmě vás čekají mnohá další překvapení, proto sledujte náš web: www.crystalprod.cz/gggmafiafest.html

Nový Spark
venku od 29. června
Kalendář akcí
22.07. Gruesome, Brutally Deceased, Caro, Kaar
22.07. The Dead Daisies
22.07. Soulfly
27.07. Fozzy
27.07. Obituary
31.07. Robert Plant and The Sensational Space Shifters
03.08. Ostrava v plamenech
08.08. Brutal Assault
09.08. Rock pod Kameňom
17.08. Rock of Sadská
A co FAKKER!?