Nový Spark
venku od 3. ledna
GUTTURAL GORE GRIND MAFIA festival #7

GUTTURAL GORE GRIND MAFIA festival #7


Nejzvrácenější a největší zimní gore-grind-death metalový festival v ČR je tady!
14. 02. 2015
Ostrava, Barrák Music Club + Plán B Hardcore Cafe

Po dlouhých letech do Ostravy na klubový koncert exklusivně zavítá totální grindcore šílenství INHUMATE z Francie!!! Rozbitá hlava, rozbité mikfrofony, desítky fans na pódiu, stagediving, extrémní wall of death, kterého se rád účastní i frontman Christophe, absolutní masakr a geniální hudba! Už jste doma?

Z Evropy očekávejte útok z Polska v podobě grindových EPITOME (nové album a návrat na GGGM po dlouhých 7 letech!) a u nás stále populárnějších death metalových OFFENCE. Německo tentokrát budou zastupovat thrash/death borci ROADKILL XIII a ještě old skullovější a hlavně satanističtější DEATHRONATION. Tradiční grindcore si užijete v podání slováků ATTACK OF RAGE. FLESHLESS za pár měsíců vydávají nové album a tak se kromě nových válů konečně můžete těšit i na songy zatím neslyšené! Nebude chybět zábava a tanec o které se postarají SPILENESS FUCKERS s novým frontmanem (Topi z PIGSTY), dále all star sexy dance gore projekt FELISHA a také GABRIA ODIBIL aka LIBIDO AIRBAG revival. Z našich severomoravských luhů a hájů se můžete nadále těšit na hardcore/death KHATANO nebo staroškolský death v podání DEAD CARNAGE. Orlovští PRASELIZER se pak představí s novým živým bubeníkem!

Nechybí tradiční tombola o lístky na festivaly OBSCENE EXTREME 2015, FEKAL PARTY 2015, DEATHNOISE OPEN AIR 2015, na koncerty ROTTEN SOUND, SIX FEET UNDER a mnohem více! Samozřejmě vás čekají mnohá další překvapení, proto sledujte náš web: www.crystalprod.cz/gggmafiafest.html

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
25.01. Brainstorm
26.01. Brainstorm
26.01. Behemoth, At the Gates, Wolves in The Throne Room
27.01. Amorphis, Soilwork, Jinjer, Nailed to Obscurity
28.01. Amorphis, Soilwork, Jinjer, Nailed to Obscurity
31.01. Architects, Beartooth, Polaris
01.02. Avatar
01.02. Therapy?, Hell Paso
04.02. John Garcia and the Band of Gold
09.02. Slash + Myles Kennedy and the Conspirators
A co FAKKER!?