Nový Spark
venku od 31. srpna
HENHOUSE PROWLERS v Rock Café

HENHOUSE PROWLERS v Rock Café

Rock Café Praha
THE HENHOUSE PROWLERS (USA) + TWISTED ROD (CZ)
3/5/2014 od 20.30

Vstupenky:
150,- + poplatky/předprodej v Rock Café, Lucky Hazzard Shopu a síti Ticketstream / 190,- v místě

www.rockcafe.cz


The Henhouse Prowlers:
Za devět let kariéry si The Henhouse Prowlers z Chicaga vybudovali pověst těžkých dříčů, kteří koncertují téměř denně. Styl inspirovaný kořeny bluegrass je v jejich podání natolik osobitý, že je snadno rozlišíte. Repertoár plný rychlých songů, ale i sentimentálních balad uspokojí snad každého fanouška kvalitní hudby.
Jejich nejnovější album "Breaking Ground" vyrostlo na několika měsíčním turné, kdy projeli Spojené státy i Evropu. Album produkoval Greg Cahill (nominovaný na Grammy v kategorii nejlepší manažer kapely, konkrétně s Special Consensus) a jako hosty si Prowlers pozvali například Joshe Williama (Rhonda Vincent a Rage) či Anderse Becka (z Greensky Bluegras).
Kapela k nám přijede po měsíci stráveném v západní Africe, a proto se můžeme těšit na energií nabitý večer. Ostatně, jak už je u téhle party zvykem.

Abychom našim hostům z Ameriky předvedli to nejlepší z tuzemské scény, pozvali jsme kapelu Twisted Rod. Tato pražská tříčlenná kapela hraje divoké rockabilly ve stylu pravých padesátek. V současné době vychází jejich debutové album „Bring it on Home!“ pod labelem Rhythm Bomb Records, při kterém Vám poteče pomáda po zádech.

HENHOUSE PROWLERS YouTube

Nový Spark
venku od 31. srpna
Kalendář akcí
23.09. Graveyard, Bombus
29.09. Arkona
02.10. The Rasmus
02.10. Walking Papers
03.10. The Rasmus
04.10. Hetroertzen, Sektarism, Lux Caelis
07.10. Sinsaenum
07.10. Per Gessle's Roxette
08.10. Crown The Empire, Volumes, Coldrain
10.10. Kamelot
A co FAKKER!?