Nový Spark
venku od 31. října
I zimní verze festivalu Masters of Rock hlásí dlouho dopředu vyprodáno!

I zimní verze festivalu Masters of Rock hlásí dlouho dopředu vyprodáno!

Ano, je to tak. Ten, kdo si včas nezajistil vstupenky na letošní Zimní Masters of Rock, tak už je ani nesežene. Je vyprodáno, a to dva týdny dopředu! Děkujeme metalheads!

Letošní Zimní Masters je doslova nabitý legendami světové metalové scény jako nikdy předtím. Můžete se těšit na výroční koncert GAMMA RAY ke 25 letům, na nové desky legend SAXON, OVERKILL, RAGE, na historicky první sólové vystoupení Steva Harrise v Česku – kapelníka, zakladatele, skladatele a baskytaristy slavných IRON MAIDEN, který přijíždí se svými BRITISH LION.

Vzpomínat na Ronnie Jamese Dia budeme s kapelou LAST IN LINE sestavenou z geniálních muzikantů, kteří s Diem nahráli jeho nejslavnější alba. Ale skvělá muzika to není vše, co na vás v sobotu 19. listopadu ve zlínské hale Euronics bude čekat. Dozvíte se jména prvních potvrzených kapel pro letní festivaly Masters of Rock a Metalfest Open Air Plzeň. Zároveň si budete moct koupit vstupenky za super zaváděcí ceny, platné jen v tento den. Do prodeje půjdou i festivalová dvou DVD Masters of Rock 2016, a to rovněž za super zaváděcí ceny. Po delší době pro vás i v zimní mutaci Masters chystáme festivalová trička.

Těšíme se na vás na vyprodaném Zimním Masters of Rock!

Nový Spark
venku od 31. října
Kalendář akcí
19.11. Nightwish, Beast In Black
20.11. Black Stone Cherry, Monster Truck
23.11. Tři Sestry, Slobodná Europa
23.11. Long Distance Calling
24.11. H.E.A.T., One Desire, Shiraz Lane
24.11. Naglfar, Schammasch
25.11. Anthrax, S.D.I.
25.11. August Burns Red
26.11. Genesis - Ray Wilson
27.11. Genesis - Ray Wilson
A co FAKKER!?