Nový Spark
venku od 30. ledna
I zimní verze festivalu Masters of Rock hlásí dlouho dopředu vyprodáno!

I zimní verze festivalu Masters of Rock hlásí dlouho dopředu vyprodáno!

Ano, je to tak. Ten, kdo si včas nezajistil vstupenky na letošní Zimní Masters of Rock, tak už je ani nesežene. Je vyprodáno, a to dva týdny dopředu! Děkujeme metalheads!

Letošní Zimní Masters je doslova nabitý legendami světové metalové scény jako nikdy předtím. Můžete se těšit na výroční koncert GAMMA RAY ke 25 letům, na nové desky legend SAXON, OVERKILL, RAGE, na historicky první sólové vystoupení Steva Harrise v Česku – kapelníka, zakladatele, skladatele a baskytaristy slavných IRON MAIDEN, který přijíždí se svými BRITISH LION.

Vzpomínat na Ronnie Jamese Dia budeme s kapelou LAST IN LINE sestavenou z geniálních muzikantů, kteří s Diem nahráli jeho nejslavnější alba. Ale skvělá muzika to není vše, co na vás v sobotu 19. listopadu ve zlínské hale Euronics bude čekat. Dozvíte se jména prvních potvrzených kapel pro letní festivaly Masters of Rock a Metalfest Open Air Plzeň. Zároveň si budete moct koupit vstupenky za super zaváděcí ceny, platné jen v tento den. Do prodeje půjdou i festivalová dvou DVD Masters of Rock 2016, a to rovněž za super zaváděcí ceny. Po delší době pro vás i v zimní mutaci Masters chystáme festivalová trička.

Těšíme se na vás na vyprodaném Zimním Masters of Rock!

Nový Spark
venku od 30. ledna
Kalendář akcí
16.02. Uriah Heep
16.02. Algiers
16.02. Heathen assault over Brno
16.02. U.D.O.
17.02. U.D.O.
18.02. Parkway Drive
19.02. Aversions Crown, Psycroptic, Within Destruction
20.02. Rival Sons, The Sleepdogs
22.02. David Ellefson Basstory
23.02. Laibach
A co FAKKER!?