Nový Spark
venku od 1. března
IN FLAMES představili nový singl a v listopadu bude celá deska!

IN FLAMES představili nový singl a v listopadu bude celá deska!

Švédští metalisté IN FLAMES bez jakéhokoli předchozího upozornění přišli se zbrusu novým singlem "The End". Ten předznamenává nadcházející studiové album "The Battes", které kapela vydá už 11. listopadu. Poslechněte si tedy, jak zní IN FLAMES v roce 2016.

Nové album "The Battles" natočili IN FLAMES v Los Angeles a produkoval ho na Grammy nominovaný Howard Benson (MOTÖRHEAD, BODY COUNT, SEPULTURA). Pro kapelu to byla radikální změna, protože poslední album "Siren Charms" nahrávala v Berlíně. Podle kytaristy Björna Gelotteho má tak chystaná novinka zcela jinou energii: "Siren Charms je hodně temné. Nahrávali jsme ho v období chladna, vlhka a tmy v Berlíně. To dodalo materiálu určitou dávku melancholie. Teď jsme ale natáčeli v L. A. za neustálého sluníčka a to nám dodalo jinou energii." A takhle vypadá obal chystané novinky.

Nové album "The Battles" přistálo už i v redakci Sparku a musíme říct, že vás čekají zajímavá překvapení. Rozhodně to vypadá, že IN FLAMES jsou plní pozitivní energie. Nechte se překvapit. Sledujte dál náš web, jednotlivá čísla Sparku a také Spark TV. Brzy dáme další info.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
19.03. Mike Shinoda
21.03. B. T. R.
22.03. Jethro Tull
22.03. David Ellefson Basstory
22.03. Suzi Quatro
23.03. Bloodbound, Dynazty, Manimal
23.03. Suzi Quatro
24.03. Solstafir
24.03. Jethro Tull
24.03. Suzi Quatro
A co FAKKER!?