Nový Spark
venku od 31. října
INDUCTION nahráli druhý singl „The Outwitted Consecration“ 

INDUCTION nahráli druhý singl „The Outwitted Consecration“ 

Česká power/symphonic metalová kapela INDUCTION se po svém prvním singlu „Far Beyond the Horizon“, který byl vydán minulý rok v únoru, rozhodla nahrát druhý singl „The Outwitted Consecration“ jako ukázku z připravovaného alba, které by mělo být natočeno v příštím roce 2017.

„The Outwitted Consecration“ byl nahrán u producenta Rolanda Grapowa (MASTERPLAN) ve studiu Grapow studios na Slovensku v půli března. „Roland je skvělý producent, troufám si říct, že jeden z nejlepších ve střední Evropě v našem stylu hudby. Spolupráce s Rolandem je skvělá.”

„The Outwitted Consecration“ v powermetalovém stylu s vysokým zpěvem Nicka Hollemana, kytarami, které natočil mozek projektu Martin Beck a Teemu Mäntysaari (WINTERSUN) a bicími které nahrál opět Petr Kosejk, kterého můžete slyšet na prvním singlu „Far Beyond the Horizon“.

„Je se opravdu na co těšit protože už teď z prvních dojmů nahrávání mohu říci, že kvality jsou hodně vysoké. Na celém album již pracujeme a už teď mohu říct, že se budete moct setkat s těmi samými členy, které uslyšíte na našem druhém singlu The Outwitted Consecration,“ říká Martin.

Vydání „The Outwitted Consecration“ je plánováno na začátek června 2016. Zatím si můžete poslechnout jmenovaný „Far Beyond the Horizon“...

Nový Spark
venku od 31. října
Kalendář akcí
18.11. Axxis, Dornenkönig
18.11. Aborted, Cryptopsy, Benighted, Cytotoxin
18.11. Decapitated, Hatesphere, Thy Disease
19.11. Nightwish, Beast In Black
20.11. Black Stone Cherry, Monster Truck
23.11. Tři Sestry, Slobodná Europa
23.11. Long Distance Calling
24.11. H.E.A.T., One Desire, Shiraz Lane
24.11. Naglfar, Schammasch
25.11. Anthrax, S.D.I.
A co FAKKER!?