Nový Spark
venku od 1. března
IRON MAIDEN budou streamovat svoje vystoupení na Wackenu

IRON MAIDEN budou streamovat svoje vystoupení na Wackenu

IRON MAIDEN byli na cestě s novým albem „The Book of Souls“ od pozdního února a za tu dobu stihli odehrát 72 koncertů ve 36 zemích pro více než 1,5 milionu fanoušků. Jako svou poslední štaci si vybrali největší metalový festival na světě, Wacken Open Air. Stránka Arte Concert bude celou tu parádu vysílat živě na Livestreamu. Skvělá šance pro všechny, kteří nemohou na koncert přijít.

„Rozhodli jsme se zakončit turné na Wackenu, jelikož je to ideální tečka s 80 000 oddanými metalovými fanoušky na této legendě mezi festivaly. Wacken se stal mezinárodní záležitostí s mnoha tisíci fanoušky z celého světa, kteří se sjedou na jedno místo a oslavují spolu s Němci metal. Všude, kde jsme hráli, byli fandové úžasní a jejich reakce na nové písně a show byla fenomenální. Kapela si užila každou minutu na pódiu. Takže, když jsme dostali šanci hrát na Wackenu a nechat koncert přenášet živě online, hned jsme po ní skočili, jako dárek pro fandy na konec turné. Tímto poděkujeme všem, co nás viděli hrát po světě a zároveň umožníme těm, kteří nemohli přijít, aby viděli, jak spektakulární je živé vystoupení IRON MAIDEN a o co přišli,“ říká o celé akci Ron Smallwood, manažer IRON MAIDEN.

„Jsme neskutečně nadšeni, že můžeme toto umožnit všem fandům IRON MAIDEN a Wackenu. Fanoušci heavy metalu jsou nejlepší fanoušci na světě a fanoušci IRON MAIDEN nemají obdoby. Je skvělé, že každý, komu se nepoštěstilo získat lístek, tak může být součástí této magické noci,“ říká Thomas Jensen, spoluzakladatel Wacken Open Air.

Živý stream začne ve 21:30 ve čtvrtek 4. 8. na Livestreamu zde http://concert.arte.tv/de/wacken a na http://www.wacken.com/.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
22.03. Jethro Tull
22.03. David Ellefson Basstory
22.03. Suzi Quatro
23.03. Bloodbound, Dynazty, Manimal
23.03. Suzi Quatro
24.03. Solstafir
24.03. Jethro Tull
24.03. Suzi Quatro
25.03. Larkin Poe
25.03. Incantation, Defeated Sanity, Skinned
A co FAKKER!?