Nový Spark
venku od 30. května
IRON MAIDEN představují nové pivo Hallowed

IRON MAIDEN představují nové pivo Hallowed

Britské legendy IRON MAIDEN opět spojily své síly s rodinným pivovarem Robinsons Brewery a představují novou značku piva belgického typu s názvem Hallowed. Celosvětově bude dostupné od letošního října po dobu čtyř měsíců.

Frontman IRON MAIDEN Bruce Dickinson znovu kontaktoval vrchního sládka Martyna Weekse z pivovaru Robinsons Brewery, aby společně vytvořili další speciální pivo pro hudební fanoušky. Nový ale nazvaný Hallowed navazuje na ohromný úspěch původního piva s názvem Trooper , kterého se celosvětově prodalo více než 15 milionů kusů od roku 2013. Rovněž pak následovaly speciální edice piv s názvy Trooper 666 a Red ´N´ Black .

Dickinson o novém pivu říká: „Tahle nová várka je speciální, protože jsme poprvé použili belgické kvasinky. Jsem velkým fanouškem belgických piv, takže jsem se chopil šance uvařit své vlastní. Z experimentování s novými recepty a ingrediencemi jsem vždy velmi nadšený. Věc ohledně belgického piva se má tak, že se jedná spíš o životní styl než jen nápoj. Snažili jsme se lahve Hallowed naplnit filozofií, ačkoliv jsme pivo vařili u nás v Británii.“

Na etiketě se objeví legendární maskot MAIDENŮ Eddie, který je oblečený v tradičním rouchu mnichů. Jedná se o poctu trapistům, což jsou druhy svrchně kvašeného piva, které se vyrábělo v trapistických klášterech buď přímo mnichy, nebo pod jejich dohlednem. Pivo Hallowed bude celosvětově dostupné od října 2017 po omezenou dobu čtyř měsíců. Více informací se dozvíte na sociálních sítích Robinsons Brewery nebo Iron Maiden Beer .

Sládek Martyn Weeks pivo komentuje: „Všechno je o kvasinkách. Belgické kvasinky mají specifickou chuť. Belgické pivo poznáte už jen podle aroma. U nás v Robinsons Brewery jsme od roku 1942 kvasinky nikdy neměnili až doteď, což dělá pivo Hallowed ještě unikátnější. Myslím, že až ho fanoušci ochutnají, tak jeho chuť ocení.“

Nový Spark
venku od 30. května
Kalendář akcí
20.06. Queens Of The Stone Age
20.06. Iron Maiden, Killswitch Engage
26.06. Sons Of Apollo
26.06. King Crimson
27.06. King Crimson
28.06. Aerodrome
01.07. Pearl Jam
02.07. Deep Purple
04.07. Symbolic Fest
04.07. Rock For People
A co FAKKER!?