Nový Spark
venku od 31. října
Mantas z VENOM INC. měl na mále. Je po operaci srdce

Mantas z VENOM INC. měl na mále. Je po operaci srdce

Zakládající člen legendárních satanášů VENOM kytarista Jeff „Mantas“ Dunn prošel nedávno srdeční příhodou, po které mu zůstala v hrudi památka v podobě dvojnásobného bypassu.

Mantas společně s VENOM INC. absolvoval jarní turné, které zakončila kapela na začátku dubna v Turecku. Poté se vrátil do Portugalska, kde trvale žije se svou ženou Anitou. „Jeli jsme spolu do lékárny pro nový inhalátor, který Anita potřebovala. V autě mě přepadla těžkost na hrudi, která se změnila v nesnesitelnou bolest. Přivolaná záchranka mě pak dopravila do nemocnice, kde mi přestalo bít srdce. Lékařský personál mě ovšem vrátil do života a připravil na operaci. Pamatuju si jak jsem slyšel svůj vlastní hlas, který mě povzbuzoval,“ popisuje vzrušeně hraniční okamžiky života a smrti Dunn.

Operace naštěstí dopadla dobře. „Výsledkem je dvojitý bypass. Co nadělám. Počítám, že mi zajistí veselé okamžiky při bezpečnostních kontrolách na letišti,“ směje se na závěr Mantas, kterého přiletěl do Portugalska ihned po srdečním ataku podpořit jeho kolega Tony „Demolition Man“ Dolan. Už za měsíc se mají oba pekelníci společně s VENOM INC. představit na první letní festivalové akci v Německu.

Nový Spark
venku od 31. října
Kalendář akcí
15.11. Pro-Pain, Ten Sticks, Stay Down
15.11. Grand Slam 2018
15.11. Coreleoni
15.11. Katapult
16.11. Sting
16.11. Škwor
17.11. Zeal & Ardor
17.11. Aborted, Cryptopsy, Benighted, Cytotoxin
18.11. Axxis, Dornenkönig
18.11. Bonfire and Friends
A co FAKKER!?