Nový Spark
venku od 1. listopadu
Manželka Livia Zita porodila Kingu Diamondovi syna Byrona

Manželka Livia Zita porodila Kingu Diamondovi syna Byrona

Dánský heavy metalový zpěvák King Diamond (KING DIAMOND, MERCYFUL FATE) prozradil , že mu manželka, zpěvačka s maďarskými kořeny Livia Zita (KING DIAMOND, MERCYFUL FATE), před třemi měsíci porodila syna, kterého pojmenovali Byron.

Livia Zita, která působí jako doprovodná vokalistka v KING DIAMOND od roku 2003, se nebude moci zúčastnit několika následujících koncertů kapely. Musí se totiž věnovat svému novorozenému synovi, který dostal jméno po frontmanovi URIAH HEEP Davidu Byronovi, jenž je Kingovým dlouholetým idolem. Jeho manželku Zitu na koncertech nahradí Hel Pyre z řecké formace AFTERBLOOD.

Legendární zpěvák King Diamond, jehož pravé jméno zní Kim Bendix Petersen, v roce 2009 uvedl , že s Livií poprvé mluvil během rozhovoru pro maďarskou verzi časopisu Metal Hammer v roce 1994, pro který tehdy jeho nastávající manželka pracovala. Přestože je Livia o 28 let mladší než jednašedesátiletý King, oba si vzájemně velice rozumějí. „Nemohl jsem na ni přestat myslet. Jednou jsem ji požádal, aby mi poslala svou fotku. Povídali jsme si měsíce, ale nevěděl jsem, jak vlastně vypadá. Když mi pak prozradila svůj věk, nemohl jsem tomu uvěřit,“ líčí Diamond.

„Náš věk jsou jen čísla. Jsme spřízněné duše. Nejdřív jsme si dlouho jen telefonovali, potom za mnou přijel do Maďarska. Zde mě hned první večer požádal o ruku v angličtině i němčině, aby tomu rozuměl taky můj otec. Samozřejmě jsem řekla ano. Jsme jeden pro druhého stvoření,“ uzavírá Livia Zita. Nezbývá než šťastným rodičům upřímně poblahopřát!

Nový Spark
venku od 1. listopadu
Kalendář akcí
21.11. Battle Beast
22.11. Tyler Bryant and The Shakedown
24.11. W.A.S.P.
24.11. Sunrise Avenue
24.11. Mastodon, Red Fang, Russian Circles
25.11. Textures
25.11. Pumpkins United
26.11. Vulture Industries, Panychida
26.11. In Flames, Five Finger Death Punch
28.11. Nothing More
A co FAKKER!?