Nový Spark
venku od 31. ledna
MARILLION zahrají v listopadu v Praze

MARILLION zahrají v listopadu v Praze

Agentura ALFEDUS MUSIC ve spolupráci s DOUBLEHEAD PRODUCTIONS zve na koncert britské rockové kapely, který proběhne 25. 11. 2012 v Retro Music Hall v Praze. Fenomenální rocková parta MARILLION se do Prahy vrací po více než třech letech a odehraje v ČR v rámci svého Europen tour jediný koncert. Buďte u toho a zažijte ho na vlastní kůži!!!

Jedinečná legenda Marillion přichází na scénu stále s něčím novým a neustále překvapuje. Láká na líbivé aranže i nápadité kompozice. Tvorba je plná emocí, progresivního rocku a posluchače dokáže pěkně rozpálit.

Skupina byla založena v Aylesbury, Buckinghamshire, v Anglii v roce 1979. Za dobu svého působení se může pochlubit celkem čtrnácti studiovými alby. Existenci kapely je možné rozdělit na dvě období. První éra ve stylu gabrielovských Genesis je charakteristická do roku 1988, kdy jako leader kapely stál Fish a vznikla první čtyři alba. Ve druhém období, tedy od začátku roku 1989, Fishe nahradil Steve Hogarth a tóny se rozezněly v mixu klasického progresivu s moderním zvukem a chytlavými popovými nápěvy. V tomto duchu bylo vydáno dalších deset rockových alb.

Další informace na: www.marillion.com www.alfedusmusic.cz www.doubleheadpro.com www.retropraha.cz

Nový Spark
venku od 31. ledna
Kalendář akcí
21.02. Cannibal Corpse, The Black Dahlia Murder, No Return
21.02. Symphonic Metal Nights
21.02. Napalm Death, Contrastic, Deathrite
22.02. Cannibal Corpse, The Black Dahlia Murder, No Return
22.02. Napalm Death, Contrastic, Deathrite
24.02. Sepultura, Obscura, Goatwhore, Fit For An Autopsy
25.02. Boris, Amenra
27.02. Toto
01.03. Korpiklaani, Heidenvolk, Arkona, Trollfest
01.03. Rock For People Winter
A co FAKKER!?