Nový Spark
venku od 30. ledna
Megaprojekt Metal All Stars zveřejní nová data evropských show již příští týden!

Megaprojekt Metal All Stars zveřejní nová data evropských show již příští týden!

AKTUALIZOVÁNO: O tom, že se celé evropské turné Metal All Stars - Beatfest přesouvá na jaro 2015 jsme vás již informovali. Pražský koncert se původně měl uskutečnit tuto sobotu 6. 12. ve Fórum Karlín. V současné době producent show přestavuje plán evropské šňůry a v Praze by se měla megashow zastavit v dubnu příštího roku. Přesné datum bude zveřejněno v průběhu příštího týdne. Již zakoupené vstupenky na show zůstávají v platnosti pro dubnové vystoupení.


PŮVODNÍ ZPRÁVA: Hvězdný projekt Metal All Stars, který uplynulý víkend plnil haly a uvedl do varu fanoušky v jižní Americe (Bolívie, Brazílie, Chile) bohužel v prosinci v Praze (6. 12. 2014, Forum Karlín) neuvidíme. Stejně jako v celé Evropě. Dochází totiž k přesunu data konání všech evropských koncertů na jaro 2015.

Tato zpráva byla do světa vypuštěna uplynulou sobotu. Vzhledem k tomu, že pražský koncert byl vázán na událost Beatfest, jednali jsme s organizátory turné, zda by nyní nemohli udělat alespoň Prahu a to i třeba bez některého z muzikantů. Bohužel z jednání teď vyšlo, že by to bylo velmi komplikované. A tak tedy i Praha spolu s ostatními městy musí vyčkat na Metal All Stars do jara příštího roku.

Oficiální prohlášení organizátora turné: "Všechny evropské show projektu Metal All Stars, které měly proběhnout letos v listopadu a prosinci, budou z důvodu neodkladných last minute povinností několika zúčastněných umělců přeloženy na jaro roku 2015. Nové termíny koncertů budou oznámeny v nejbližší možné době. V důsledku tohoto politováníhodného odkladu však do sestavy přidáme další velká jména, abychom show pro rok 2015 udělali ještě metalovější!"

Vstupenky jak na koncert, tak i na setkání s umělci platí pro nový termín. Brzy přineseme více oficiálních informací - na www.mastersofrock.cz a na www.metalallstars.com .


My ve Sparku vám přínášíme v prosincovém čísle alespoň rozhovor s Robem "Blasko" Nicholsonem, baskytaristou Ozzyho Osbourna, který měl na Metal All Stars vystoupit spolu se Zakkem Wyldem se skladbami BLACK SABBATH. Blasko je mimo jiné zkušeným hudebním manažerem a zakladatelem agentury Mercenary Management, která má pod svými křídly kapely jako jsou BUTCHER BABIES, BLACK VEIL BRIDES nebo GOATWHORE a tak věříme, že pro vás bude dvoustrana s tímhle chlapíkem zajímavým počtením...

Nový Spark
venku od 30. ledna
Kalendář akcí
20.02. Rival Sons, The Sleepdogs
22.02. David Ellefson Basstory
23.02. Laibach
23.02. Alestorm
27.02. The Australian Pink Floyd Show
02.03. Dance With The Dead, Lebrock
03.03. Gaahls Wyrd, Tribulation, Uada
03.03. Haken
06.03. Riverside
07.03. Riverside
A co FAKKER!?