Nový Spark
venku od 31. ledna
MetalGate Massacre vol. 4: Šestnáct statečných!

MetalGate Massacre vol. 4: Šestnáct statečných!

Opět pro vás máme čerstvé novinky z kolbiště MetalGate Massacre, soutěže pro české a slovenské metalové kapely, jejíž čtvrtý ročník se právě rozjíždí. Dne 20. listopadu byla ukončena registrace kapel, přičemž přihlášených skupin se nakonec sešlo osmdesát. O dva dny později, 22. listopadu, bylo spuštěno SMS hlasování o divokou kartu, na kterém se můžete podílet až do 21. února 2013. Můžete pomoci hlasem své oblíbené kapele a protlačit ji tak rovnou do semifinále soutěže! Hlasování můžete průběžně sledovat na webu www.metalgate-massacre.cz pod záložkou Hlasování o divokou kartu. O tom, že boj dramaticky probíhá i na této frontě, svědčí i již více než tisíc hlasů pro soutěžící. Porotu soutěže tentokrát utvořila zvučná jména v podobě Dana Pavlíka, frontmana deathmetalových Tortharry, Honzy Johana Filipa z Fobiazinu, Ladislava Olivy z Abysszinu, Aardvarku a jinak též hlavního organizátora výroční ankety Břitva, Bohouše Němce, moderátora Rádia 1 a Rádia Beat, peleton bude uzavírat frontman legendárních Hypnos, Bruno. Deathmetaloví matadoři Hypnos budou rovněž hostem finálového večera, který se uskuteční 20. dubna 2013.

Porota svými hlasy již rozhodla o šestnáctce kapel, která postupuje do základních kol. Corposant / Loco Loco / Attack the Hero / Anime Torment / No Belief / Nobody Knows / Sunset Trail / No Misery Left / Seppuka / Agassiz / I Warned You / Sklepmaster / Spreading Dread Like Fool / Bloody Lair / When I Die

1.základní kolo se uskuteční již tradičně v Matrix klubu na pražském Žižkově ve čtvrtek 10. ledna 2013 od 19:00. Utkají se v něm kapely:

Bloody Lair / I Warned You / Nobody Knows / Corposant

Termíny dalších kol můžete nalézt na stránkách www.metalgate-massacre.cz, kde později přibudou také časové harmonogramy a rozdělení kapel. Na všechny večery, včetně finálového, se jako již tradičně, dostanete zcela zdarma! Soutěžící se utkají o skvělé ceny v podobě vydání alba u MetalGate Records včetně nahrávání v dobrém studiu, honorovaného vystoupení na MetalGate Czech Death Fest 2013, vstupenek tamtéž, triček od Crystal Productions, poukázek do Music City, cen od Metalshop.cz a řady dalších, neméně zajímavých cen. Nesoutěží přitom zdaleka jen kapely, ale i samotní diváci, kteří se mohou rovněž těšit na hodnotné odměny. Má cenu váhat? Ani náhodou! Masakr se blíží, tak se připravte a ve čtvrtek 10. ledna 2013 se potkáme na prvním kole! Veškeré detailní informace o aktuálním ročníku najdete na webu soutěže.

www.metalgate.cz
www.metalgate-massacre.cz

Nový Spark
venku od 31. ledna
Kalendář akcí
22.02. Cannibal Corpse, The Black Dahlia Murder, No Return
22.02. Napalm Death, Contrastic, Deathrite
24.02. Sepultura, Obscura, Goatwhore, Fit For An Autopsy
25.02. Boris, Amenra
27.02. Toto
01.03. Korpiklaani, Heidenvolk, Arkona, Trollfest
01.03. Rock For People Winter
02.03. Rock For People Winter
03.03. Rock For People Winter
08.03. Shakra
A co FAKKER!?