Nový Spark
venku od 29. listopadu
MetalGate Massacre vol.5 – vstupujeme do semifinále!

MetalGate Massacre vol.5 – vstupujeme do semifinále!

Ve čtvrtek 27.2.2014 se v pražském Music City Clubu uzavřela základní část pátého ročníku soutěže metalových kapel MetalGate Massacre a to čtvrtým kolem, na kterém své síly změřily rokycanská metalová formace Gate of Illusions, nu-metal metalcorové uskupení Foursquare z Moravského Písku, metalisté Agassiz z Jablůnkova a opavská psychedelic death metalová kapela Sklepmaster.

I tentokráte byl klub příjemně zaplněn zhruba 80 diváky, kteří svým hlasováním rozhodovali o posledních dvou postupujících do semifinálových bojů. Paralelně s diváky hodnotila soutěžící kapely opět odborná porota ve složení Filip Robovski (baskytarista Kryptor), Pepa Tuháček (hudební publicista a provozovatel webzinu Rocklina.cz) a tentokráte celý trojlístek našich skalních fanoušků, reprezentujících laickou metalovou veřejnost, Vlado, Milan Rozsíval a Roman Vávra.

A jak to tentokráte dopadlo? První místo získali Sklepmaster s celkovým počtem 25 hlasů. Druhá příčka připadla Foursquare s 15 hlasy. Třetí místo pak obsadili Gate of Illusions s 10 hlasy a na závěrečné čtvrté pozici se umístili Agassiz s 8 hlasy.

Sklepmaster a Foursquare jsou tak poslední dvojicí, která se probojovala do semifinále, kde změří síly s kapelami Desire for Sorrow, All Friends Dead, The Revolt, Self Defence, Break the Rules a Draco Hypnalis.

Jak již bylo řečeno, základní část máme za sebou, semifinalisty známe, čili dalším bodem v programu je první semifinálové kolo, které proběhne v sobotu 22.3.2014, a nyní pozor, v klubu NOVÁ CHMELNICE na Praze 3 v Koněvově ulici, kde se odehraje zbytek letošního ročníku MetalGate Massacre, tedy semifinálová a finálová část. V rámci prvního semifinále se utkají BREAK THE RULES, SELF DEFENCE, DESIRE FOR SORROW a SKLEPMASTER.

Začínáme jako obvykle v 20:00. Klub je pro diváky otevřen od 19:00. Vstup jako vždy zdarma!

Přijďte podpořit své favority! Těšíme se na vás!

www.metalgate.cz

Nový Spark
venku od 29. listopadu
Kalendář akcí
15.12. Terror, Deez Nuts, Backtrack, Risk It!
15.12. The Night Flight Orchestra, Black Mirrors
15.12. Death Metal Christmas
18.12. Caliban, Lionheart
20.12. Pretty Maids
12.01. Behemoth, At The Gates, Wolves In The Throne Room
19.01. Draconian, Harakiri for the sky
20.01. Persistence TOUR
25.01. Brainstorm
26.01. Brainstorm
A co FAKKER!?