Nový Spark
venku od 30. ledna
Michael Kocáb pokřtil desku projektu AFTERSHOCKS a představil k ní první videoklip

Michael Kocáb pokřtil desku projektu AFTERSHOCKS a představil k ní první videoklip

V pondělí 10. února 2014 vyšlo očekávané album projektu Michaela Kocába a Glenna Proudfoota (PRAŽSKÝ VÝBĚR 2) AFTERSHOCKS, na němž se podíleli virtuózové světového formátu, a to bubeník Virgil Donati (hrál např. se Steve Vaiem) a Billy Sheehan (taktéž spoluhráč Steveho Vaie, dále pak MR. BIG nebo ex-UFO). Produkce alba se zhostil australský producent Peter „Reggie“ Bowman.

Michael neotálel a desku nechal ihned následující den po oficiálním vydání pokřtít v megastoru Bontonland na Václavském náměstí. Na křest se přišlo podívat spoustu známých tváří jako např. bubeníci Jiří Hrubeš, Klaudius Kryšpín, herečka Iva Pazderková nebo bývalý mluvčí prezidenta Václava Havla Ladislav Špaček. Projekt AFTERSHOCKS zde zastupovali pouze Kocáb s Proudfootem a kmotry se stali Michal Pavlíček s Matějem Ruppertem. Ještě před tím než kmotři přišli na pódium, aby pokřtili desku prostřednictvím vtipné scénky (jíž se zúčastnila také Iva Pazderková) o krádeži alba, Michael udělal průřez desky pomocí DJ pultu a představil nový videoklip k písni „Anna Drops“, který je od středy 12. února ke shlédnutí na YouTube.

Michaela Kocába jinak v následujícím období čeká dokončování jeho sólové abstract rockové desky a nahrávání nového alba PRAŽSKÉHO VÝBĚRU, které by mělo začít ještě letos.

Nový Spark
venku od 30. ledna
Kalendář akcí
16.02. Uriah Heep
16.02. Algiers
16.02. Heathen assault over Brno
16.02. U.D.O.
17.02. U.D.O.
18.02. Parkway Drive
19.02. Aversions Crown, Psycroptic, Within Destruction
20.02. Rival Sons, The Sleepdogs
22.02. David Ellefson Basstory
23.02. Laibach
A co FAKKER!?