Nový Spark
venku od 31. října
MICHAEL MONROE vydá novinku v říjnu

MICHAEL MONROE vydá novinku v říjnu

Charismatický frontman MICHALE MONROE se ve svých dvaapadesáti letech hlasí s dalším albovým zářezem. Jeho desáté sólové album se bude jmenovat "Blackout States" a vyjde přesně 16. října.

Deska bude obsahovat třináct skladeb a produkci obstaral Chips Kiesbye (HELLACOPTERS, NOMADS...). Zvukově by mělo jít o moderní kombinaci Monroeho minulosti, čili o spojení glamu, punku a legendárních HANOI ROCKS, které Monroe vedl v osmdesátých letech. "Z novinky jsem nadšený. Obsahuje vše podstatné, co má dobrá rock'n'rollová deska mít - silné melodie, trefné texty, punkovou nezávislost a hlavně to má pořádné koule. Desku doporučuji každému, kdo se kdy alespoň trochu zajímal o skutečný, čistokrevný a energický rock'n'roll", komentuje nový materiál sám Monroe.

Pokud bude novinka kvalitou podobná svému dva roky starému předchůdci "Horns and Halos", tak se máme na co těšit. Tahle placka totiž ve Finsku válcovala vše, co jí stálo v cestě a dosatala se na první příčku prodejnosti. Ostatně klip na pecku "Ballad Of The Lower East Side" dokazuje, proč tomu tak bylo.

Nový Spark
venku od 31. října
Kalendář akcí
15.11. Pro-Pain, Ten Sticks, Stay Down
15.11. Grand Slam 2018
15.11. Coreleoni
15.11. Katapult
16.11. Sting
16.11. Škwor
17.11. Zeal & Ardor
17.11. Aborted, Cryptopsy, Benighted, Cytotoxin
18.11. Axxis, Dornenkönig
18.11. Bonfire and Friends
A co FAKKER!?