Nový Spark
venku od 3. ledna
MICHAEL MONROE vydá novinku v říjnu

MICHAEL MONROE vydá novinku v říjnu

Charismatický frontman MICHALE MONROE se ve svých dvaapadesáti letech hlasí s dalším albovým zářezem. Jeho desáté sólové album se bude jmenovat "Blackout States" a vyjde přesně 16. října.

Deska bude obsahovat třináct skladeb a produkci obstaral Chips Kiesbye (HELLACOPTERS, NOMADS...). Zvukově by mělo jít o moderní kombinaci Monroeho minulosti, čili o spojení glamu, punku a legendárních HANOI ROCKS, které Monroe vedl v osmdesátých letech. "Z novinky jsem nadšený. Obsahuje vše podstatné, co má dobrá rock'n'rollová deska mít - silné melodie, trefné texty, punkovou nezávislost a hlavně to má pořádné koule. Desku doporučuji každému, kdo se kdy alespoň trochu zajímal o skutečný, čistokrevný a energický rock'n'roll", komentuje nový materiál sám Monroe.

Pokud bude novinka kvalitou podobná svému dva roky starému předchůdci "Horns and Halos", tak se máme na co těšit. Tahle placka totiž ve Finsku válcovala vše, co jí stálo v cestě a dosatala se na první příčku prodejnosti. Ostatně klip na pecku "Ballad Of The Lower East Side" dokazuje, proč tomu tak bylo.

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
20.01. Persistence TOUR
25.01. Brainstorm
26.01. Brainstorm
26.01. Behemoth, At the Gates, Wolves in The Throne Room
27.01. Amorphis, Soilwork, Jinjer, Nailed to Obscurity
28.01. Amorphis, Soilwork, Jinjer, Nailed to Obscurity
31.01. Architects, Beartooth, Polaris
01.02. Avatar
01.02. Therapy?, Hell Paso
04.02. John Garcia and the Band of Gold
A co FAKKER!?