Nový Spark
venku od 31. srpna
MICHAEL MONROE vydá novinku v říjnu

MICHAEL MONROE vydá novinku v říjnu

Charismatický frontman MICHALE MONROE se ve svých dvaapadesáti letech hlasí s dalším albovým zářezem. Jeho desáté sólové album se bude jmenovat "Blackout States" a vyjde přesně 16. října.

Deska bude obsahovat třináct skladeb a produkci obstaral Chips Kiesbye (HELLACOPTERS, NOMADS...). Zvukově by mělo jít o moderní kombinaci Monroeho minulosti, čili o spojení glamu, punku a legendárních HANOI ROCKS, které Monroe vedl v osmdesátých letech. "Z novinky jsem nadšený. Obsahuje vše podstatné, co má dobrá rock'n'rollová deska mít - silné melodie, trefné texty, punkovou nezávislost a hlavně to má pořádné koule. Desku doporučuji každému, kdo se kdy alespoň trochu zajímal o skutečný, čistokrevný a energický rock'n'roll", komentuje nový materiál sám Monroe.

Pokud bude novinka kvalitou podobná svému dva roky starému předchůdci "Horns and Halos", tak se máme na co těšit. Tahle placka totiž ve Finsku válcovala vše, co jí stálo v cestě a dosatala se na první příčku prodejnosti. Ostatně klip na pecku "Ballad Of The Lower East Side" dokazuje, proč tomu tak bylo.

Nový Spark
venku od 31. srpna
Kalendář akcí
22.09. The Pineapple Thief
23.09. Graveyard, Bombus
29.09. Arkona
30.09. Alcest, Vampillia
02.10. The Rasmus
02.10. Walking Papers
03.10. The Rasmus
04.10. Hetroertzen, Sektarism, Lux Caelis
06.10. Schirenc Plays Pungent Stench
06.10. Titanic, SSOGE, Lunatic Gods, Dogma Art, Universe B
A co FAKKER!?