Nový Spark
venku od 31. října
Michael Schenker přiveze do Česka pěveckou extratřídu

Michael Schenker přiveze do Česka pěveckou extratřídu

Hvězdného kytaristu, jehož originální styl kytarové hry ovlivnil desítky následovníků a k jehož četným fandům patří například ikonický Kirk Hammett, doprovodí při jeho podzimním koncertu v Praze čtveřice skvělých vokalistů.

S bývalým členem německých SCORPIONS nebo britských UFO Michaelem Schenkerem se na pódiu pod hlavičkou MICHAEL SCHENKER FEST objeví a za mikrofonem se vystřídají vynikající zpěváci Gary Barden, Graham Bonnet, Robin McAuley a Doogie White.

Basa bude v rukou ostříleného Chrise Glena, druhou kytaru a klávesy bude mít pod kontrolou vysoce ceněný muzikant a producent Steve Mann a za bicí soupravu usedne jeden z nejzkušenějších britských bubeníků Ted McKenna.

Původně šlo o víceméně jednorázový koncertní projekt z roku 2016. K bytelnému základu MICHEAL SCHENKER GROUP se přidali zpěváci spjatí s protagonistou v minulosti i přítomnosti. Celá parta si spolu ale sedla natolik, že ve spolupráci dále všichni regulérně pokračují a letos vydali album "Resurrection".

“Koncerty byly sestaveny z různých skladeb, které jsem kdysi nahrál,” řekl nedávno v rozhovoru slavný kytarista a popisuje dále: “Samozřejmě tohle dnes funguje dobře, když hraješ své největší pecky, navíc s originálními hlasy. Logicky tě ale také musí napadnout, že pokud má něco podobného pokračovat, potřebuje vše další impulz, který dá věcem smysl…”


Průletem historií Schenkerovy kariéry i novinkami z alba „Resurrection“ si podmaní MICHAEL SCHENKER FEST Kongresové centrum v Praze ve středu 14. listopadu od 20 hodin. Předprodej vstupenek byl již zahájen v síti Ticketpro .


Nový Spark
venku od 31. října
Kalendář akcí
18.11. Axxis, Dornenkönig
18.11. Aborted, Cryptopsy, Benighted, Cytotoxin
18.11. Decapitated, Hatesphere, Thy Disease
19.11. Nightwish, Beast In Black
20.11. Black Stone Cherry, Monster Truck
23.11. Tři Sestry, Slobodná Europa
23.11. Long Distance Calling
24.11. H.E.A.T., One Desire, Shiraz Lane
24.11. Naglfar, Schammasch
25.11. Anthrax, S.D.I.
A co FAKKER!?