Nový Spark
venku od 1. března
Poslechněte si: NECROPHAGIA - „Fear the Priest“

Poslechněte si: NECROPHAGIA - „Fear the Priest“

Zkušení mistři hororového death metalu NECROPHAGIA nás 28. října poctí novým albem „Whiteworm Cathedral“ a ať víte, nač se těšit, přicházejí s první ukázkou, skladbou „Fear the Priest“. Ta, jak už název napovídá a intro stvrzuje, je poctou filmové klasice Vymítač ďábla. A mimochodem, poté, co na minulém albu „Deathtrip 69“ chyběl, už opět s kapelou aktivně spolupracuje také Mirai Kawashima ze SIGH, který má na starosti klávesy. Níže přikládáme obal CD verze a také ten vinylový...

NECROPHAGIA

WhiteWorm Cathedral na pultech od 24/10/2014!

Muhehe! NECROPHAGIA je zpět a dostane vás! Mistři horror death metalu vás zvou na sabat, při kterém ďabelský kněz vtáhne mrtvé mezi nás. Se současným albem přichází old school metal!

Kapelu dal na konci roku 1983 dohromady Killjoy, kmotr gore metalu. První nahrávku vypustili do světa v únoru 1987, nesla název "Season of the Dead". Ve stejném roce se kapela rozešla, i přeslo že měla obrovský vlic na undergroundovou death metalovou scénu, kterou pomáhala založit.

V polovině 90. let přesvědčil Phil ANSELMO (DOWN, ex-PANTERA) Killjoye, aby vskřísil NECROPHAGII. Phil sám se ke kapele připojil po dobu následujících tří alb včetne 'Holocausto de la Morte' (1998).

I přesto že ve skupině docházelo neustále ke změnám v sestavě, vydala ještě další dvě alba jako např. 'The Divine Art of Torture' (2003)a několik épéček.

Čtvrté dlouhohrající album kapely "Harvest Ritual Vol. 1" (2005) bylo spíše experimentální, zatímco další děsivost "Deathtrip 69" obsahovala více zlověstných samplů a hororové feelingy.

Seznam skladeb:

1.Reborn through Black Mass 2.Вий 3.Angel Blake 4.Warlock Messiah 5.Fear the Priest 6.Elder Things 7.Coffins 8.Hexen Nacht 9.Rat Witch 10.March of the Deathcorps 11.Silentium vel Mortis 12.The Dead Among Us 13.WhiteWorm Cathedral

Kapela:

Killjoy DeSade: vocals Abigail Lee Nero: guitar Scrimm: guitar Damien Mathews: bass Shawn Slusarek: drums

www.facebook.com/Necrophagia-officialNový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
26.03. Fleshgod Apocalypse
30.03. Pretty Maids, Pink Cream 69
02.04. Metallica, Kvelertak
10.04. Magnum
25.04. Jethro Tull Martin Barre & Band
26.04. Jethro Tull Martin Barre & Band
27.04. Roger Waters
28.04. Roger Waters
20.10. Tankard, Catastrofy, Fusion Bomb, Warfect
21.10. Tankard, Catastrofy, Fusion Bomb, Warfect
A co FAKKER!?