Nový Spark
venku od 1. března
NIGHTWISH v Praze. Máme fotky a video!

NIGHTWISH v Praze. Máme fotky a video!

Tuomas, Marco, Floor - hvězdná polovina finských symfoniků NIGHTWISH přivezla do Prahy novou desku "Endless Forms Most Beautiful" (vychází 27. března). Zatím ji předvedli jen novinářům. Lepší a příhodnější místo než pražské Hard rock café si vybrat ani nemohli. Spark byl u toho.


Podobně jako tomu bylo při poslechovce v Helsinkách (čti zde ), celá akce probíhala v uzavřeném kruhu. Novinářům byly z důvodu maximálního utajení novinky odebrány i mobilní telefony a pak už se napjatě poslouchalo všech jedenáct skladeb včetně monumentální závěrečné "The Greatest Show on Earth", která aspiruje na nejvíce ambiciózní skladbu v historii NIGHTWISH. Jak novinka zní a co od ní můžete očekávat, tak to si můžete přečíst v aktuálním Sparku, ve kterém jsme vám přinesli exkluzivní studio report přímo z finského studia Finnvox. Mrkněte zde . Kapela s novou zpěvačkou Floor Jansen působí uvolněně a sebejistě. Je pevně nohama na zemi. Vyplývá to i z následujících slov.


NIGHTWISH dorazili do pražského Hard rock café v pravé poledne. Následovala krátká tisková konference a pak desítky rozhovorů face-to-face. Jak můžete vidět z fotek, nejen televizní mumraj vyvolával dojem, že přijely opravdu velké hvězdy. A Floor miluje české pivo!


Spark opět sbíral další střípky pro velkolepý materiál, který pro vás u příležitosti vydání nové desky NIGHTWISH připravujeme. Celé to pak vyvrcholí na festivalu MASTERS OF ROCK ve Vizovicích, kde kapela vystoupí i s novým bubeníkem Kaiem Hahtonem. Sledujte dál náš web. Příběh NIGHTWISH pokračuje.

foto/video/text: David Havlena

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
19.03. Mike Shinoda
21.03. B. T. R.
22.03. Jethro Tull
22.03. David Ellefson Basstory
22.03. Suzi Quatro
23.03. Bloodbound, Dynazty, Manimal
23.03. Suzi Quatro
24.03. Solstafir
24.03. Jethro Tull
24.03. Suzi Quatro
A co FAKKER!?