Nový Spark
venku od 31. října
Ostrava v plamenech láká na rock v jedinečném prostředí Dolní oblasti Vítkovice

Ostrava v plamenech láká na rock v jedinečném prostředí Dolní oblasti Vítkovice

Dokážete si představit rockovější, nebo dokonce metalovější místo konání koncertu než je Dolní oblast Vítkovic v Ostravě? Industriální, přímo magické místo si doslova říká o bigbít na plné pecky!

Kdo jste ještě nenavštívili ostravskou Dolní oblast Vítkovice, budete jistě ohromeni. Místo konání koncertů tak malebné a zároveň industriální byste jinde hledali jen marně. Když se člověk prochází po tomto areálu, jako by se najednou ocitl ve zhmotněném románu Julese Verna. Během návštěvy Ostravy v plamenech budeme mít šanci si celý areál prohlédnout. S trochou odvahy se můžete vypravit například na prohlídku vysoké pece, kde Vás pohodlně vyveze výtah a odkud uvidíte Ostravu jako na dlani.

Nemusíte se bát ani nepřízně počasí. Místo konání Ostravy v plamenech má pro případ potřeby obrovskou zatahovací střechu, pod kterou se schová několik tisíc z Vás a nezmoknete. První srpnovou sobotu od 13 hodin můžete být u toho. Plnohodnotné koncertní sety předvede 5 domácích rockových veličin. Uvidíte ozdobu každého pořádného rockového mejdanu LEGENDY SE VRACÍ, karvinskou stálici DOGA, progresivní DYMYTRY a mimořádně zajímavé bude sledovat legendární dvojici KREYSON a CITRON, které v průběhu jediného dne na jednom pódiu fanoušek až tak často nespatří. Největšími lákadly ovšem budou finští melodici SONATA ARCTICA a zasloužilá mašina z Los Angeles jménem W.A.S.P. pod taktovkou divočáka Blackieho Lawlesse.

Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketportal a Ticketpro za 690,-KČ pouze do konce dubna. Od 1.května se cena zvedne o stokorunu na 790,-KČ a od 1.července na 890,-KČ. Vstupenky budou k dostání také na místě za cenu 990,-KČ.

WEB: www.ostravavplamenech.cz

Facebook: https://www.facebook.com/ostravavplamenech

Nový Spark
venku od 31. října
Kalendář akcí
17.11. Zeal & Ardor
17.11. Aborted, Cryptopsy, Benighted, Cytotoxin
18.11. Axxis, Dornenkönig
18.11. Aborted, Cryptopsy, Benighted, Cytotoxin
18.11. Decapitated, Hatesphere, Thy Disease
19.11. Nightwish, Beast In Black
20.11. Black Stone Cherry, Monster Truck
23.11. Tři Sestry, Slobodná Europa
23.11. Long Distance Calling
24.11. H.E.A.T., One Desire, Shiraz Lane
A co FAKKER!?