Nový Spark
venku od 30. ledna
Ostrava v plamenech – předprodej za startovní cenu jen do konce února

Ostrava v plamenech – předprodej za startovní cenu jen do konce února

Ostravská Dolní oblast Vítkovice bude první srpnovou sobotu hostit plejádu rockových kapel, které by neznal snad jen největší hudební ingorant.

České barvy bude reprezentovat karvinská Doga, která v těchto dnech brázdí naše vlasti se slovenskými kolegy Bijouterrier. Publikum jistě rozehřeje i partička ostřílených bardů tvořících seskupení Legendy se vrací. Show s maskami a řádnou dávkou energie předvede dnes již etablované seskupení Dymytry a rockové legendy v pravém slova smyslu budou zastupovat Kreyson a ostravský Citron

Prvním potvrzeným headlinerem se stala finská formace Sonata Arctica, která bude na světovém turné na podporu novinky Pariah's child vycházejícím 28. března.  Kdo je dalším hadlinerem pořadatelé zatím úspěšně tají, ale proslýchá se, že půjde o jednu velkou legendu ze zámoří. 

Startovní cena vstupenek 590,-KČ platí pouze do konce února. Pak budou vstupenky dražší. K dostání jsou v sítích Ticketportal a Ticketpro, případně v infostánku OC Futurum Ostrava a v prodejně s hudbou TNT v Ostravě na Jurečkově 12. 

Ostrava v plamenech, sobota 2.srpna 2014, začátek ve 13:00

WEB: www.ostravavplamenech.cz

Nový Spark
venku od 30. ledna
Kalendář akcí
18.02. Parkway Drive
19.02. Aversions Crown, Psycroptic, Within Destruction
20.02. Rival Sons, The Sleepdogs
22.02. David Ellefson Basstory
23.02. Laibach
23.02. Alestorm
27.02. The Australian Pink Floyd Show
02.03. Dance With The Dead, Lebrock
03.03. Gaahls Wyrd, Tribulation, Uada
03.03. Haken
A co FAKKER!?