Nový Spark
venku od 31. srpna
Ostrava v plamenech – předprodej za startovní cenu jen do konce února

Ostrava v plamenech – předprodej za startovní cenu jen do konce února

Ostravská Dolní oblast Vítkovice bude první srpnovou sobotu hostit plejádu rockových kapel, které by neznal snad jen největší hudební ingorant.

České barvy bude reprezentovat karvinská Doga, která v těchto dnech brázdí naše vlasti se slovenskými kolegy Bijouterrier. Publikum jistě rozehřeje i partička ostřílených bardů tvořících seskupení Legendy se vrací. Show s maskami a řádnou dávkou energie předvede dnes již etablované seskupení Dymytry a rockové legendy v pravém slova smyslu budou zastupovat Kreyson a ostravský Citron

Prvním potvrzeným headlinerem se stala finská formace Sonata Arctica, která bude na světovém turné na podporu novinky Pariah's child vycházejícím 28. března.  Kdo je dalším hadlinerem pořadatelé zatím úspěšně tají, ale proslýchá se, že půjde o jednu velkou legendu ze zámoří. 

Startovní cena vstupenek 590,-KČ platí pouze do konce února. Pak budou vstupenky dražší. K dostání jsou v sítích Ticketportal a Ticketpro, případně v infostánku OC Futurum Ostrava a v prodejně s hudbou TNT v Ostravě na Jurečkově 12. 

Ostrava v plamenech, sobota 2.srpna 2014, začátek ve 13:00

WEB: www.ostravavplamenech.cz

Nový Spark
venku od 31. srpna
Kalendář akcí
22.09. The Pineapple Thief
23.09. Graveyard, Bombus
29.09. Arkona
30.09. Alcest, Vampillia
02.10. The Rasmus
02.10. Walking Papers
03.10. The Rasmus
04.10. Hetroertzen, Sektarism, Lux Caelis
06.10. Schirenc Plays Pungent Stench
06.10. Titanic, SSOGE, Lunatic Gods, Dogma Art, Universe B
A co FAKKER!?