Nový Spark
venku od 1. listopadu
OSTRAVA V PLAMENECH se vrátí již počtvrté do Dolní oblasti Vítkovic v sobotu 5.8.2017 se švédskými ARCH ENEMY!!!

OSTRAVA V PLAMENECH se vrátí již počtvrté do Dolní oblasti Vítkovic v sobotu 5.8.2017 se švédskými ARCH ENEMY!!!

Role headlinera se tentokrát ujme světový lídr v oblasti melodického death metalu - skupina ARCH ENEMY ze Švédska!!! Majitelka drsného chrapláku, Kanaďanka Alissa White-Gluz & spol přijede do Ostravy historicky poprvé ukázat jak má vypadat explodující vášeň k sakra tvrdé hudbě.

ARCH ENEMY příští rok oslaví jednadvacet let na hudební scéně a už se nemohou dočkat, až je s vámi oslaví spolu s Vámi. Jejich poslední studiový počin “War Eternal” z roku 2014 patří v historii metalu mezi nejvíc ceněná díla a dá se předpokládat, že bude tvořit podstatnou část jejich vystoupení v Ostravě. Z tohoto alba vyšlo 6 singlů z celkových 13 skladeb, což je clekem nevšední. Je to zároveň první album ARCH ENEMY nazpívané současnou zpěvačkou Alissou White-Gluz - majitelkou tak drsného hlasu, který by jí mohl závidět kdejaký ostrý chlap.

Vůbec celá sestava ARCH ENEMY je tvořena vynikajícími skladateli a muzikanty. Například baskytarista Sharlee D’Angelo v minulosti hrál s Kingem Diamondem v Mercyful Fate.

Dalším důkazem mimořádného úspěchu ARCH ENEMY a jejich alba “War Eternal” je více než 20 milionů shlédnutí titulní skladby na Youtube.

O kvalitě ARCH ENEMY svědčí například i to, že letos byli v pozici jedné z hlavních kapel na největším metalovém festivalu světa v německém Wackenu.

Jak je na festivalu OSTRAVA V PLAMENECH dobrým zvykem, každá kapela zahraje svůj tradiční koncertní program, nikoliv jen obyčejné festivalové vystoupení. Totéž platí pro ARCH ENEMY.

Vstupenky jsou v prodeji v limitované edici 500ks za 590,-Kč v síti Ticketportal od pondělí 17. října.

Nový Spark
venku od 1. listopadu
Kalendář akcí
21.11. Battle Beast
22.11. Tyler Bryant and The Shakedown
24.11. W.A.S.P.
24.11. Sunrise Avenue
24.11. Mastodon, Red Fang, Russian Circles
25.11. Textures
25.11. Pumpkins United
26.11. Vulture Industries, Panychida
26.11. In Flames, Five Finger Death Punch
28.11. Nothing More
A co FAKKER!?