Nový Spark
venku od 30. května
Pekelný ostrov se rozhoří letos již posedmé

Pekelný ostrov se rozhoří letos již posedmé

Ročník 2018 bude fanoušky těšit nejen našlapaným programem na dvou střídajících se pódiích, ale i rozšířením areálu o pekelnou pláž u splavu, tedy velmi příjemnou chill-out zónu.

Pro všechny nedočkavé rockery je opět připravena čtvrteční warm-up party, která je každoročně oblíbená nejen svým programem, ale i cenou vstupného (je totiž zdarma). Návštěvníci mají možnost si již ve čtvrtek vyměnit své vstupenky za ID pásky a předejít tak pátečnímu návalu. Také si mohou zajistit dobrá místa jak na parkovišti, tak i ve stanovém městečku.


Zahraničním hostem pro tento rok jsou britští URIAH HEEP, označovaní jako zakladatelé hard rocku a legendy světové hudební scény. Z české hudební scény se můžeme těšit na CHINASKI, které letos přijedou v nové svěží sestavě a zahrají nám ty nejoprášenější hity.

Stejně jako v roce 2015 nás navštíví ARAKAIN s Lucií Bílou a unikátně, pouze na Pekelném ostrově, se ukáže kapela HARLEJ spolu se symfonickým orchestrem pod taktovkou Oty Balage. Premiéru na Pekelném ostrově bude mít brněnská kapela KERN patřící mezi rockové legendy.

Nový Spark
venku od 30. května
Kalendář akcí
26.06. Sons Of Apollo
26.06. King Crimson
27.06. King Crimson
28.06. Aerodrome
01.07. Pearl Jam
02.07. Deep Purple
04.07. Symbolic Fest
04.07. Rock For People
04.07. The Rolling Stones
04.07. In Flames
A co FAKKER!?