Nový Spark
venku od 1. března
Pekelný ostrov se rozhoří letos již posedmé

Pekelný ostrov se rozhoří letos již posedmé

Ročník 2018 bude fanoušky těšit nejen našlapaným programem na dvou střídajících se pódiích, ale i rozšířením areálu o pekelnou pláž u splavu, tedy velmi příjemnou chill-out zónu.

Pro všechny nedočkavé rockery je opět připravena čtvrteční warm-up party, která je každoročně oblíbená nejen svým programem, ale i cenou vstupného (je totiž zdarma). Návštěvníci mají možnost si již ve čtvrtek vyměnit své vstupenky za ID pásky a předejít tak pátečnímu návalu. Také si mohou zajistit dobrá místa jak na parkovišti, tak i ve stanovém městečku.


Zahraničním hostem pro tento rok jsou britští URIAH HEEP, označovaní jako zakladatelé hard rocku a legendy světové hudební scény. Z české hudební scény se můžeme těšit na CHINASKI, které letos přijedou v nové svěží sestavě a zahrají nám ty nejoprášenější hity.

Stejně jako v roce 2015 nás navštíví ARAKAIN s Lucií Bílou a unikátně, pouze na Pekelném ostrově, se ukáže kapela HARLEJ spolu se symfonickým orchestrem pod taktovkou Oty Balage. Premiéru na Pekelném ostrově bude mít brněnská kapela KERN patřící mezi rockové legendy.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
22.03. Jethro Tull
22.03. David Ellefson Basstory
22.03. Suzi Quatro
23.03. Bloodbound, Dynazty, Manimal
23.03. Suzi Quatro
24.03. Solstafir
24.03. Jethro Tull
24.03. Suzi Quatro
25.03. Larkin Poe
25.03. Incantation, Defeated Sanity, Skinned
A co FAKKER!?