Nový Spark
venku od 3. ledna
Pivo, jídlo a metal! Rozjeli jsme 100 piv se Sparkem

Pivo, jídlo a metal! Rozjeli jsme 100 piv se Sparkem

Co lepšího na světě je, než v partě kámošů poslouchat metal a pít k němu pivo? Když je to zadarmo! Rozjeli jsme speciální akci pro předplatitele s názvem Sto piv se Sparkem. Princip je jednoduchý, my k vám přivezeme sto piv a vy je musíte vypít. Mrkněte na video!


K dobré muzice neodmyslitelně patří i dobré pivo. Dohodli jsme se tedy s naším partnerským pivovarem Falkenštejn z Krásné Lípy, aby pro Sto piv se Sparkem dodal svůj zlatavý produkt. Majitel Falkenštejna je rocker každým coulem a s naším nápadem nadšeně souhlasil. Ve Falkenštejnu se opravdu vytáhli, a kromě sudu vynikající světlé jedenáctky poslali účastníkům na památku i svoje sklenice.

My ze Sparku jsme zase přivezli naši vlastní hudebně-vědomostní hru Rockové Riskuj, samozřejmě včetně hodnotných tematických cen a odměn. Otázky v Rockovém Riskuj jsou záludné a prověří hudební znalosti soutěžících.


Při pití piva a hraní her zákonitě vyhládne, a proto jsme pro účastníky zajistili i vynikající pochoutky od řezníka Jardy Horkého z Dolních Bučic. Jarda je taky rocker, a dokonce pořádá koncerty v letnímu areálu Bukovina u Přelouče.


Pilotní kolo Sto piv se Sparkem proběhlo v Nesovicích na jižní Moravě u vítěze Velké letní soutěže se Sony , Víti Posoldy, který vyhrál domácí audiosystém v hodnotě 20 000 Kč. Aby jeho štěstí bylo úplné, zadarmo jsme k němu dovezli pivo, jídlo a metal!


Chcete, abychom přijeli s pivem, jídlem a muzikou i k vám? Dejte do kupy partu a přihlaste se skrz formulář zde a třeba zavítáme zrovna k vám!

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
19.01. Draconian, Harakiri for the sky
20.01. Persistence TOUR
25.01. Brainstorm
26.01. Brainstorm
26.01. Behemoth, At the Gates, Wolves in The Throne Room
27.01. Amorphis, Soilwork, Jinjer, Nailed to Obscurity
28.01. Amorphis, Soilwork, Jinjer, Nailed to Obscurity
31.01. Architects, Beartooth, Polaris
01.02. Avatar
01.02. Therapy?, Hell Paso
A co FAKKER!?